Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu CERAMIONY 2012"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 07.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis interklasa.pl.
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu CERAMIONY 2012. Celem rywalizacji jest prezentacja dorobku dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w dziedzinie ceramiki.

CERAMIONY pokazują nowe i ciekawe sposoby tworzenia ceramik oraz metody ich szkliwienia. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i plastycznych oraz uczestników pracowni ceramicznych w placówkach kulturalno-oświatowych i na Warsztatach Terapii Zajęciowej.

Tematyka prac konkursowych jest dowolna.

Ceramiki do rozgrywek, w opakowaniu gwarantującym bezpieczne dotarcie przesyłki, nadsyłać należy do 7 grudnia 2012 r. na adres:
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Pl. K. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg
z dopiskiem CERAMIONY.
Do każdej pracy dołączony musi zostać opis, na który składać będą się: imię i nazwisko autora oraz jego wiek, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego ceramika została wykonana, a także nazwa i adres placówki autora oraz dane kontaktowe (telefon, fax, e-mail).

Nagrody:
Najciekawsze ceramiki konkursowe zostaną opublikowane na stronie www.swiatowid.elblag.pl oraz znajdą się na wystawie pokonkursowej. Ich autorzy otrzymają nagrody książkowe, materiały plastyczne oraz dyplomy.

Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie upominków laureatom rozgrywek odbędzie się w grudniu 2012 roku w Galerii Nobilis w CSE "Światowid".

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez kachna1111. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz