Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "z Monty Pythonem"Opis konkursu

Konkurs trwa od: 06.11.2012 do: 29.11.2012

Organizatorem konkursu jest serwis hugmeproject.com.
Kochani Czytelnicy, tym razem zapraszamy Was do konkursu z muzyczną nagrodą. Jesienią warto zastosować muzykoterapię jako jeden ze sposobów na chandrę. Proponujemy więc coś humorystycznego- muzykę z Monty Pythona emotka Zrób sobie lub bliskiej osobie prezent na Mikołajki. Szczegóły poniżej.


Tym razem nie będzie pytania konkursowego, ponieważ wszyscy mają już opanowane wyszukiwanie w Internecie emotka Każdy za to będzie miał jednakowe szanse na wygraną, ponieważ zadaniem jest polubienie naszych profilów na facebooku: Hugme Project oraz Trudnopisu. Jeśli Wam się jednak nie spodobają, możecie je "odlubić"- nie chcemy sztucznie nabijać licznika fanów, ale zachęcić tych, którzy nas jeszcze nie znają.

Spośród wszystkich fanów na facebooku (HUGME Project oraz bloga Trudnopis) wylosujemy nagrodę. Do wygrania: Płyta Monty Python- The holy grail original soundtrack, wyd. EMI Records.

Losowanie odbędzie się 29 listopada, aby prezent dotarł jeszcze przed Mikołajkami emotka
Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów, w tym przesyłki.

Zapraszamy emotka
PS. Jeśli ktoś nie posiada konta na Facebooku, może zostawić komentarz, weźmie on również udział w losowaniu. Nie faworyzujemy posiadaczy kont na "fejsie".

Nagrody:
Płyta Monty Python- The holy grail original soundtrack, wyd. EMI Records.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez HUGME Project. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: HUGME Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz