Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs z niespodzianką

Opis konkursu

Udział w Konkursie polega na udzielaniu odpowiedzi na pytania sondażowe (dalej Pytania Sondażowe) i rozwiązywaniu zadań konkursowych (dalej Zadania Konkursowe). Rozwiązanie Zadania Konkursowego polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie otwarte.

Nagrody

Nagroda nr 1 – ZESTAW DROBNEGO SPRZĘTU AGD DO KUCHNI – o wartości 1000 zł, wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 111 zł, która zostanie przeznaczona na poczet podatku od nagrody. Łączna wartość Nagrody Nr 1 wynosi 1.111 zł (jeden tysiąc sto jedenaście złotych) brutto.
Nagroda nr 2 – TABLET – o wartości 1000 zł, wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 111 zł, która zostanie przeznaczona na poczet podatku od nagrody. Łączna wartość Nagrody Nr 2 wynosi 1.111 zł (jeden tysiąc sto jedenaście złotych) brutto.
Nagroda nr 3 – 1000 ZŁ, wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 111 zł, która zostanie przeznaczona na poczet podatku od nagrody. Łączna wartość Nagrody Nr 3 wynosi 1.111 zł (jeden tysiąc sto jedenaście złotych) brutto.
Nagroda nr 4 – NAGRODA NIESPODZIANKA, wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 111 zł, która zostanie przeznaczona na poczet podatku od nagrody. Łączna wartość Nagrody Nr 4 wynosi 1.111 zł (jeden tysiąc sto jedenaście złotych) brutto. Nagrodę Niespodziankę stanowi zestaw złożony z biżuterii, kosmetyków i bielizny damskiej.

Nadesłane przez: gocha28 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz