Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs z wydawnictwem Burda książki


Konkurs z wydawnictwem Burda książki

Opis konkursu

Konkurs polega wyłącznie na zgłoszeniu się i zaobserwowaniu fanpage'a bloga/instagramowego konta (po kliknięciu zostaniecie przeniesieni w dany portal)) oraz wykonaniu prostego zadania konkursowego.
Jeżeli interesuje Was wygrana “Ostatniej roli Hattie”: Zostawcie komentarz pod tym postem (wzór poniżej) odpowiadając na pytanie: Jaki jest Wasz ulubiony thriller/kryminał? Jeżeli ten gatunek wciąż jest dla Was niewiadomą odpowiedzcie od jakiego tytułu chcielibyście zacząć przygodę z tym gatunkiem.
Jeżeli interesuje Was wygrana “Córeczki”: na swoim instagramie zamieście zdjęcie z Waszym ulubionym thrillerem/kryminałem a jeśli nie posiadacie ulubieńca w tym gatunku - jaki tytuł z tego gatunku chcielibyście przeczytać. Koniecznie w opisie zdjęcia wspomnijcie o konkursie odbywającym się na moim profilu @kala_reads i umieśćcie hasztag #konkurszkthriller
Będzie mi bardzo miło jeśli wspomnicie o konkursie na swoich fanpage'ach, blogach tudzież instagramach, ale nie jest to warunek konieczny.

Wydaje mi się, że nikt z Was nie powinien mieć najmniejszego problemu z wypełnieniem poniższych kroków, a warto powalczyć o nagrody.

Nagrody

książki "Córeczka" Kathryn Croft oraz "Ostatnia rola Hattie" Mandy Majia

Nadesłane przez: zaczytana-pola Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz