Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "z Wydawnictwem Czarna Owieczka: Moja zwariowana przygoda"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 15.11.2012 do: 15.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis mamajakty.pl.
MamaJakTy.pl - portal kreatywnych Mam zaprasza do udziału w konkursie dla najmłodszych, w którym nagrodami są trzy zestawy książek z serii "Nesbo Dzieciom" o zwariowanych przygodach Doktora Proktora i jego przyjaciół. Każdy zestaw zawiera trzy książki!

Seria książek dla dzieci norweskiego pisarza Jo Nesbo: "Doktor Proktor i wanna czasu", "Doktor Proktor i proszek pierdzioszek", "Doktor Proktor i koniec swiata. Być może", zdecydowanie wyróżnia się wśród wielu pozycji dla dzieci obecnych w księgarniach. Jo Nesbø inteligentnie i z wielką dawką humoru kreuje cudownie dziwaczne postaci i pozwala swobodnie hasać swej fantazji w tej zachwycającej serii książek dla dzieci.

Nagrody:
trzy zestawy książek z serii "Nesbo Dzieciom" o zwariowanych przygodach Doktora Proktora i jego przyjaciół. Każdy zestaw zawiera trzy książki!

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez MamaJakTy.pl. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: MamaJakTy.pl Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

privatedo

17.11.12 00:18:17

1. Zachęć dziecko do stworzenia pracy (technika wykonania dowolna) na temat: "Moja zwariowana przygoda".2. Zdjęcie pracy konkursowej umieść w swoim Profilu na portalu MamaJakTy.pl, w kategorii: "Prace konkursowe". Pod pracą konkursową umieść podpis: "Konkurs: Moja zwariowana przygoda" oraz podaj wiek dziecka (autora pracy).


W przypadku nowo zarejestrowanych osób prosimy o dodanie w swoim profilu Awatara.

0 0
Dodaj komentarz