Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zainspiruj wnętrza kolorem"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 15.01.2012

Organizatorem konkursu jest serwis magazinconsido.pl.
W kwietniu 2011 roku ruszył konkurs dla architektów ogłoszony przez firmę Heradesign. Konkurs nosi tytuł "Zainspiruj wnętrza kolorem" i jest skierowany do polskich architektów i architektów wnętrz wykorzystujących w pracy technologię firmy Heradesign.

Konkurs jest ogłaszany już po raz drugi. Jego pierwsza odsłona odbyła się przed dwoma laty. W edycji 2011 motywem przewodnim rywalizacji jest wprowadzenie koloru do wnętrz obiektów przy pomocy akustycznych płyt z wełny drzewnej marki Heradesign. W rywalizacji mogą brać udział zarówno obiekty zrealizowane, jak i projekty. Można je zgłaszać w dwóch kategoriach: obiekty hotelowe i restauracyjne oraz obiekty biurowe i edukacyjne. Konkurs s jest kierowany zarówno do młodych, jak i do doświadczonych projektantów.


Nagrody:
Nagroda za zwycięstwo wynosi 5 000 PLN i jest przyznawana w obu kategoriach konkursowych (obiekty hotelowe i restauracyjne oraz obiekty biurowe i edukacyjne). Dodatkowo regulamin przewiduje przyznanie 3 wyróżnień o łącznej puli 5 000 PLN.Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez zeida. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: zeida Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz