Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zakochany bez pamięci" Opole i okolice

Opis konkursu

Uczestnikami Konkursu mogą być tylko mieszkańcy Opola i jego bliskich okolic, co musi być potwierdzone odpowiednim wpisem w dowodzie osobistym.
1. Celem wzięcia udziału w Konkursie należy w dniach od 10.02.2014 r. od godz. 10.31 do 14.02.2014 r. do godz. 24:00. wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej list (dalej „List”) na adres milosc@zloteprzeboje.pl, w którym należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe zadane na antenie stacji radiowej.
2. Uczestnik zobowiązany jest podać w Liście swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.
3. Za czas dotarcia Listu do Organizatorów uważa się moment jego wpływu na serwer Organizatorów.
4. Uczestnik może wysłać tylko jeden List.

Nagrody

VOUCHER dla dwóch osób na pobyt weekendowy ze śniadaniami w pokoju COMFORT (nocleg w piątek i sobotę) w Hotelu Babia w Białce Tatrzańskiej o wartości 1000 zł (słownie: tysiąca złotych) brutto. Voucher dodatkowo obejmuje: jeden bilet dla dwóch osób do Termy Białka (w godz. 9:00 - 11:00) oraz wstęp do Klubu Bania i nielimitowany dostęp do strefy saun, basenu schładzającego, basenu z masażami wodnymi i pokoju relaksu (cała strefa Sielsko) w Sielsko Anielsko Wellness & Spa. Voucher jest ważny do 30.06.2014 roku z wyłączeniem Świąt Wielkanocnych, długie weekendów oraz ferii zimowych (od 20 stycznia do 2 marca).

Nadesłane przez: swibek Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz