Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Zakupy 1 klasa!"Opis konkursu

W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik powinien zastosować się do następującej procedury:
a) dokonać jednorazowo zakupu promocyjnego i zachować oryginalny dowód zakupu (paragon fiskalny lub fakturę VAT), zakup promocyjny powinien mieć miejsce w sklepie konkursowym, w czasie trwania konkursu, oryginalny paragon przekazany Organizatorowi w ramach Konkursu nie podlega zwrotowi,
b) Wysłać SMS-a zgłoszeniowego, zawierającego rozwiązanie zadania konkursowego, które polega na najciekawszym dokończeniu zdania, które brzmi: Zakupy pierwsza klasa to..., na numer 7055 z telefonu komórkowego (opłata za wysłanie jednego SMS-a na numer 7055 wynosi 0,50 zł netto / 0,62 zł z VAT),

Nagrody

70x tablet marki Lenovo o jednostkowej wartości rynkowej 615,00 zł brutto wraz z premią pieniężną w wysokości 68,33 zł

Nadesłane przez: mahuska Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ~eciepecie

29.08.13 18:57:11

Twórcy Regulaminu są niekonsekwentni, najpierw w §9. punkt 9.2 g) piszą: "....w związku z wykonaniem ww. zadania konkursowego w Konkursie „Zakupy 1 klasa!”, polegającego na wymyśleniu i przesłaniu własnej autorskiej propozycji dokończenia zdania konkursowego: Zakupy z klasą to…....."
a już kilka linijek dalej - "....Oświadczam, że przysługują mi wszelkie prawa autorskie osobiste i majątkowe do ww. zadania konkursowego powstałe w z związku z wykonaniem zadania konkursowego w Konkursie „Zakupy 1 klasa!”, polegającego na wymyśleniu i przesłaniu własnej autorskiej propozycji dokończenia zdania konkursowego: „Zakupy 1 klasa to…”....."

Zaraz pewnie rozgorzeje spór na forum, jaka wersja jest poprawna emotka
Czy "z klasą" czy "pierwsza klasa". emotka

0 0

Gość ~eciepecie

29.08.13 15:50:48

SMS zgłoszeniowy zawierający rozwiązanie zadania konkursowego może składać się z maksimum 160 znaków w całości (łącznie z prefiksem tj. wyrazem Henkel, nr dowodu zakupu promocyjnego, rozwiązaniem zadania konkursowego, w tym ze „spacjami”) i nie może zawierać polskich znaków. Dopuszcza się użycie liter drukowanych i znaków specjalnych (np. !).

0 0
Dodaj komentarz