Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zaprojektuj fartuszek"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 12.11.13 do: 10.12.12

Organizatorem konkursu jest serwis kamis.pl.
Zaprojektuj fartuszek i wygraj go w konkursie Kamis.
Kieszonki, tasiemki, falbanki…Paski, kropki, a może kratka? Jaki jest Twój wymarzony fartuszek? Kolorowy? Czy biały? Prosty? Czy wymyślny? Teraz możesz sama zadecydować jak będzie wyglądał. Zaprojektuj go, dodaj do galerii i wygraj!

Dzisiejsze fartuszki zdecydowanie różnią się od tych, które pamiętamy z kuchni naszych Babć. Zostały unowocześnione, zmieniła się ich forma i styl, stały się kolorowe i kobiece. Jednym słowem - "piękne". Funkcje fartuszka zostały jednak wciąż takie same - ma chronić nasze ubranie przed kuchennymi zabrudzeniami i pomagać nam w kuchni. Żeby mógł odpowiednio odegrać swoją rolę, musi posiadać każdą kieszonkę dokładnie w tym miejscu które uważamy za odpowiednie. Przedstawiamy idealne rozwiązanie - zaprojektuj sama swój fartuszek, daj się ponieść fantazji i wygraj specjalnie dla Ciebie uszyte cudo.

Już od 13 listopada 2012, możesz wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę Kamis. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu własnego fartuszka, korzystając z aplikacji dostępnej na fan page’u, i stronie internetowej
Organizatorzy konkursu nie zapomnieli o mamach! Jedną z funkcjonalności jest projekt Mama plus Dziecko - czyli projektowanie fartuszka dla mamy i dziecka - jeden fartuszek jest "dorosły", drugi "dziecięcy". Zwycięzcy w tej konkurencji dostaną dwa fartuszki - jeden dla osoby dorosłej i jeden dla małego kucharza.

Konkurs trwa do 10 grudnia 2012. Korzystając z aplikacji, możesz zaprojektować dowolną liczbę fartuszków, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną. Jury wybierze 60 najpiękniejszych, które zostaną uszyte i wysłane zwycięzcom.

To jeszcze nie wszystko. Jury wyróżni aż 1000 pięknych fartuszków, które nagrodzone zostaną zestawami nowego produktu Kamis - Kulinarne Inspiracje. Kulinarne Inspiracje to kolekcja naturalnych ziół i przypraw Kulinarne Inspiracje Kamis w 4 wariantach dań: Polędwiczki z jabłkiem w sosie szałwiowym, Rozmarynowy kurczak z warzywami, Pikantna wołowina w winie, oraz Kurczak ze śliwką owijany boczkiem.

Zachwyć rodzinę i przyjaciół swoim nowym lookiem w kuchni. Zaprojektuj, wygraj i załóż swojego wymarzonego "fartucha"!
Zapraszamy!


Nagrody:
Fartuszek własnego projektu.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ lub TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez Leniva Studio. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: Leniva Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz