Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zaprojektuj i wygraj darmowe przejazdy"

Opis konkursu

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił konkurs na grafikę, która zostanie wykorzystana we wzorze karty miejskiej. Projekty powinny być związane z tematyką transportu zbiorowego w Radomiu, jego historią i rozwojem.
Termin zgłaszania projektów upływa 29 marca 2019 roku. Później oceni je komisja konkursowa, biorąc pod uwagę między innymi walory artystyczne oraz pomysłowość i oryginalność. Do drugiego etapu przejdzie maksymalnie 10 prac. Wtedy głos będzie mógł oddać na nie każdy internauta. Głosowanie odbędzie się w okresie między 8 a 15 kwietnia na fanpage’u MZDiK na Facebooku. Komisja zsumuje własne oceny z wyborem internautów i wyłoni zwycięzców konkursu.

Nagrody

Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2500 złotych brutto, zaś zdobywca drugiego miejsca dostanie 1500 złotych brutto. Laureaci otrzymają też zakodowane na Radomskiej Karcie Miejskiej uprawnienia do bezpłatnych przejazdów przez rok - dla siebie i dla najbliższej rodziny. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi po 25 kwietnia 2019 roku.

Nadesłane przez: mariolakal Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz