Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zaprojektuj ubrania dla Twojego lokalu"

Opis konkursu

Należy zaprojektować strój pracownika. Może to być strój ekspedientki, cukiernika, piekarza, lodziarza lub też baristy. Rysunek na papierze A4 lub A3 można przynieść ze sobą na targi Expo Sweet (stoisko „Przeglądu Piekarskiego i Cukierniczego” hala 4 nr 29) lub przysłać projekt mejlem na adres: ppic@ppic.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 marca br.

Co należy uwzględnić?
Ubranie (fartuszek, bluza, kitel, bluzka itp.) nie musi być proste, a wręcz przeciwnie. Zachęcamy do puszczenia wodzy fantazji i zaproponowania czegoś niekonwencjonalnego. Może to być, np. bluza wyróżniająca się niezwykłymi ozdobami, w niespotykanym kształcie, z dekoracyjnymi zakładkami, stebnowaniami lub innymi aplikacjami. Może to być także fartuszek, który np. dzięki zastosowanemu krojowi, sprawi, że ekspedientkom będzie się pracowało wygodniej. Możliwości są nieograniczone. Wystarczy dać się ponieść wyobraźni. Podczas oceniania jury będzie brało pod uwagę zarówno wygląd, jak i funkcjonalność odzieży.

Nagrody

Zwycięzca zostanie ogłoszony w numerze 5’2019 „Przeglądu Piekarskiego i Cukierniczego”. Otrzyma on komplet 10 strojów uszytych przez firmę Tedmar według nagrodzonego projektu. Autorzy trzech najlepszych projektów otrzymają nagrody niespodzianki. Warto spróbować!

*w ramach nagrody głównej przewidziane jest 10 szt. odzieży

Nadesłane przez: luko922 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz