Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Zdjęcia Na Kalendarz 2015".Opis konkursu

Co roku zapraszamy Was do udziału w naszym konkursie na najpiękniejsze zdjęcia kalendarzowe. Nie inaczej jest w tym roku. Nasz plebiscyt "Zdjęcia na kalendarz 2015" potrwa do 30 listopada, ale zgłoszenia można nadsyłać do 7 listopada, do godziny 12:50. W każdym powiecie na Pomorzu wybierzemy najpiękniejsze zdjęcia, które ozdobią kalendarz na 2015 rok. W grudniu zostanie on dołączony do „Dziennika Bałtyckiego”.
Zgłoszenie powinno zawierać: - co najmniej jedno zdjęcie prezentujące miejsce w Gdańsku, Gdyni i w Sopocie (maks. osiem zdjęć – wszystkie zdjęcia powinny prezentować to samo miejsce) – nazwę miejsca zgłaszanego do plebiscytu - imię i nazwisko kandydata oraz kontaktowy numer tel. (do wiadomości redakcji) - rozdzielczość zdjęcia powinna wynosić 300 dpi Należy także dołączyć oświadczenie, że posiada się prawa autorskie do danego zdjęcia. Głosowanie odbywać się będzie od 31 października 2014 r. do 30 listopada 2014 r. do godz. 11:59 na naszej stronie internetowej i na Facebooku. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie 30 listopada.

Nagrody

Zwycięzca głosowania otrzyma upominek w postaci pamięci zewnętrznej USB z limitowanej kolekcji „Dziennika Bałtyckiego”. Nagrodą jest także publikacja zdjęcia na stronach kalendarza na 2015 r., który w grudniu zostanie dołączony do „Dziennika Bałtyckiego”. Pozostałe zdjęcia, które zostaną opublikowane w kalendarzu wybierze komisja plebiscytowa.

Nadesłane przez: ludzka_istota Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz