Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zmierz się z IGP"

Opis konkursu

Aby wziąć udział w konkursie trzeba:

  • Zmierzyć uprawianą roślinę kukurydzy odmiany IGP Polska oraz wykonać jej aktualne zdjęcie dokumentujące jej wysokość od ziemi do końca wiechy wraz z Uczestnikiem.
  • Dokonać poprawnego zgłoszenia na stronie Konkursu dołączając skan lub czytelne zdjęcie dowodu zakupu odmiany kukurydzy IGP wymienionej w pkt. 3.3. Dokumentem potwierdzającym zakup kukurydzy IGP jest wyłącznie faktura wystawiona zgodnie z przepisami ustawy o VAT (paragony fiskalne, dokumenty dostawy, itp. nie będą akceptowane).
  • W terminie od 20.08.2019 do 04.10.2019 spotkać się z pracownikiem IGP wyposażonym w miarę z której odczyt uznaje się za wiążący, dokonać ponownego pomiaru wysokości rośliny kukurydzy odmiany IGP oraz wykonać z nią zdjęcie. Jeśli w dniu spotkania z pracownikiem IGP Uczestnik nie posiada już odmiany kukurydzy IGP na polu w uprawie zobowiązany jest do przechowania jej w nieuszkodzonym stanie uciętą przy ziemi u podstawy łodygi. O terminie spotkania z pracownikiem IGP Uczestnik zostanie powiadomiony wiadomością e-mail przynajmniej dwa dni przed terminem spotkania. W przypadku nieobecności Uczestnika na spotkaniu z pracownikiem IGP, Uczestnik traci prawo do dalszego udziału w Konkursie.

Nagrody

 bon uprawniający do zakupów o wartości 3.000 PLN brutto w sklepie Internetowym Sano – Nowoczesne Żywienie

Nadesłane przez: ewelka111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

netka2000

11.10.19 19:20:24

Są już wyniki do konkursu: https://agroprofi...su-zmierz-sie-z-igp/

0 0
Dodaj komentarz