Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Zostań Inspiracją Szerokiego Kadru"


Konkurs Zostań Inspiracją Szerokiego Kadru

Opis konkursu

Wystartowała czwarta edycja prestiżowego konkursu fotograficznego, w którym może wziąć udział każdy fotograf, który chciałby pokazać się szerszej publiczności. Wystarczy przygotować portfolio, wypełnić formularz i odwiedzać stronę Szerokiego Kadru, gdzie cyklicznie, przez cały miesiąc maj w dziale Inspiracje, publikowane będą sylwetki zwycięzców. Poprzednie edycje konkursu “Zostań Inspiracją Szerokiego Kadru” zgromadziły wielu uczestników, a ich prace pokazały jak wiele fotograficznych talentów kryje się w Polsce.

Aby zgłosić się do konkursu, do 26 kwietnia br. na adres support@szerokikadr.pl należy przesłać:
1. Zestaw 8 zdjęć (szerokość zdjęcia to 800px, format JPG). Może to być mix prac bądź też pojedyncza historia. Do każdego zdjęcia można dołączyć tytuł, ewentualnie krótki opis.
2. Krótką notkę o autorze - podobną do tych, które znajdują się w w dziale Inspiracje.
3. Wypełniony kwestionariusz i portret autora (opcjonalnie). Wzór kwestionariusz i przykładowa inspiracja dostępna na jest na stronie serwisu.
4. Umieszczoną w treści maila zgodę na wykorzystanie zdjęć w dziale Inspiracje oraz do promocji wpisu w mediach społecznościowych.
5. W treści maila należy podać również swój login bądź adres e-mail, używany do logowania się w serwisie (można także podać link do własnego profilu).

Nagrody

Już w maju zostaną pokazani faworyci redakcji, którzy prócz publikacji w serwisie otrzymają gadżety Szerokiego Kadru.

Nadesłane przez: SzK Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz