Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zostań #JETsetterem"

Konkurs Zostań #JETsetterem

Opis konkursu

Aby wygrać odkurzacz Samsung Jet należy opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie promujące program pobrane ze strony internetowej jetsetter.samsung.pl wraz z hasztagami: #JETsetter, #wyzwanieSamsung #SamsungJET #odkurzaczbezprzewodowy oraz w kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie dlaczego to właśnie ty powinieneś zostać #JETsetterem. Następnie wypełnić formularz rejestracyjny podając link do opublikowanego postu. Po zakwalifikowaniu się do programu, wybrani ambasadorzy otrzymają urządzenie, a kolejnym krokiem będzie wypełnienie pierwszego z pięciu zadań. Program ambasadorski Samsung Jet trwa pięć tygodni, w trakcie których uczestnicy zmierzą się z pięcioma zadaniami pokazującymi efektywność i funkcjonalność odkurzacza. Na koniec ambasadorzy zostaną poproszeni o przygotowanie recenzji urządzenia. Dla osób, które poprawnie wykonają zadania konkursowe, Samsung Jet pozostaje w ich domach, aby pomagać w codziennych obowiązkach.

Uczestnicy programu mogą liczyć także na nagrody dodatkowe. Spośród stu #JETsetterów, trzy osoby, które w najciekawszy sposób przedstawią zalet bezprzewodowego odkurzacza zostaną nagrodzone designerskim oczyszczaczem powietrza Samsung.

Pierwsze 500 osób, które zgłosi się do programu, ale nie zostanie zakwalifikowana do dalszego etapu otrzyma vouchery na dowolną kawę w Costa Coffee.

Nagrody

  • 1 ze 100 odkurzaczy Samsung Jet
  • Oczyszczacze powietrza Samsung Cube
  • Vouchery na dowolną kawę w Costa Coffee

Nadesłane przez: m Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz