Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zostań królem fotostrzelców"

Opis konkursu

Jesteś prawdziwym piłkarskim kibicem? Marzy Ci się wyjazd na brazylijski Mundial?
Szukamy Króla Fotostrzelców 2014 FIFA WORLD CUP™. Najlepszego fotografa wśród fanów Sony. Kogoś, kto poleci na mecz do Brazylii, by zrobić sportowe zdjęcia i pokazać je wszystkim swoim znajomym.
Start: 1 lutego o godzinie 8.00. Zakończenie konkursu: 13 marca o godz. 20.00. (Patrz: REGULAMIN)
Przez cztery tygodnie Twoim zadaniem będzie przygotowanie fotoreportaży na wskazany przez nas temat. Masz do wyboru dwie możliwości:
- Możesz zagrać raz – przygotować zestaw maksimum 7 zdjęć na wybranym przez Ciebie etapie konkursowym i wysłać je, by wygrać główną nagrodę.
- Możesz uczestniczyć w każdym etapie konkursu, czyli wysłać cztery fotoreportaże (maks. 7 zdjęć w każdym) i zwielokrotnić swoje szanse.
Zdjęcia można wykonywać wyłącznie telefonami Sony Xperia – ich wykaz znajdziesz w sekcji UCZESTNICY. Twoje prace najpierw oceni profesjonalne JURY, które wyłoni po dwóch najlepszych twórców prac w każdym etapie konkursu.

Nagrody

Nagrodą główną dla zwycięzcy Konkursu jest wyjazd wraz z pakietem pobytowym dla dwóch osób na mecz FIFA 2014 World Cup™ w Brazylii oraz możliwość wykonania fotografii sportowych na użytek własny zwycięzcy, zgodnie z zasadami obowiązującymi w czasie spotkania piłkarskiego wyznaczonymi przez FIFA. Wraz z akceptacją niniejszego Regulaminu, zwycięzca Konkursu oświadcza, iż podporządkuje się zasadom i planowi pobytu ustalonym przez Organizatora oraz zasadom wykonywania fotografii podczas imprezy sportowej FIFA 2014 World Cup™ i zasadom ich niekomercyjnego wykorzystania. Pakiet pobytowy obejmował będzie: przelot w obie strony, trzy noclegi, wyżywienie oraz bilet na mecz na zasadach zorganizowanych przez FIFA, a także wsparcie personelu Sony na miejscu w mieście gospodarzu meczu ćwierćfinałowego. Dodatkową nagrodą, w ramach nagrody głównej, dla zwycięzcy konkursu jest najnowszy model smartfonu Sony Xperia oraz zestaw T-Mobile na kartę przedpłacony kwotą 500zł
Nagrodą za zajęcię II miejsca w konkursie jest najnowszy model smartfonu Sony Xperia oraz zestaw T-Mobile na kartę przedpłacony kwotą 100zł
Nagrodą za zajęcię III miejsca w konkursie jest najnowszy model smartfonu Sony Xperia oraz zestaw T-Mobile na kartę przedpłacony kwotą 100zł
Nagrodą dla każdego z ośmiu finalistów jest oryginalna piłka brazuca.

Nadesłane przez: maryal Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz