Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Zrób zdjęcie i wygraj!"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 01.03.2012 do: 15.03.2012

Organizatorem konkursu jest serwis terazgostynin.pl.
Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy ciekawy Konkurs Fotograficzny - "Oznaki wiosny". Zasady rywalizacji w konkursie są proste. Znajdź oznaki, które zapowiadają wiosnę, utrwal je w formie zdjęcia, a następnie prześlij je na nasz e-mail: redakcja@terazGostynin.pl z dopiskiem - Konkurs Fotograficzny "Oznaki wiosny".
Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym czekamy na Wasze zdjęcia do 15 marca. Natomiast w kolejnym etapie konkursu odbędzie się głosowanie na najlepsze zdjęcie. Głosowanie potrwa do 21 marca i będzie przeprowadzone na naszym fanpagu na Facebooku. Wystarczy kliknąć "Lubię to!" pod ulubionym zdjęciem. Zdjęcie z największą liczbą głosów zwycięży w konkursie. Możecie głosować też na swoje zdjęcia. Zachęcajcie znajomych by oddawali na Was głos. To Wy decydujecie i wybieracie zwycięzców!

Laureata Konkursu Fotograficznego "Oznaki wiosny" poznamy 22 marca 2012r. o godzinie 13.00.

Nagrody:
Urządzenia wielofunkcyjne Canon PIXMA MP280.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez mariolakal. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: mariolakal Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ~dunajec

14.03.12 00:31:56

Wszelkie konkursy w których klikają internauci są idiotyczne i przekręciarskie. Często wygrywają miernoty ze znajomościami. To samo dotyczy kretyńskiego wymuszania polubienia czegoś na FB. Jedyna gwarancja uczciwości to wybór przez komisję która nie zna autora a ma wgląd jedynie w pracę!

0 0
Dodaj komentarz