Reklama na e-Konkursy.info

Kraków: Konkurs "IKEA Kraków – Metamorfoza kuchni"

Opis konkursu

W Konkursie mogą wziąć udział tylko pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które posiadają miejsce stałego zamieszkania w Krakowie, na terenie dzielnic: Nowa Huta, Bieńczyce, Czyżyny, Mistrzejowice oraz osiedla Dąbie dzielnicy Grzegórzki.

I Etap przeprowadzony zostanie w Punkcie IKEA w Centrum Handlowym M1 Kraków, Aleja Pokoju 67, 31-580 Kraków od 2 listopada 2019 roku do 30 listopada 2019 r. w godzinach 09:00-21:00 z wyłączeniem niedziel niehandlowych.
Ogólne warunki wzięcia udziału w Konkursie: a) odwiedzenie Punktu IKEA w dniach od 2 listopada 2019 r. do 30 listopada 2019 r. w godzinach 09:00 –21:00 z wyłączeniem niedziel niehandlowych i zgłoszenie podczas takiej wizyty swojej kuchni do Konkursu poprzez wypełnienie formularza konkursowego dostępnego w Punkcie IKEA wraz z odpowiedzią na Pytanie konkursowe i przekazanie go pracownikowi Punktu IKEA.

II Etap przeprowadzony zostanie w mieszkaniach Laureatów I Etapu w dniach od 1 stycznia 2020 r. do 28 lutego 2020r.
Warunkiem wzięcia udziału w II Etapie Konkursu przez laureatów I Etapu Konkursu jest:

  • wyrażenie zgody na wizytę ekspertów IKEA w mieszkaniu Laureata I Etapu
  • wyrażenie zgody na zrobienie zdjęć obecnego stanu kuchni Laureata I Etapu
  • udzielenie odpowiedzi na Pytania Konkursowe

Nagrody

 Nagrody drugiego stopnia przyznane Laureatom I Etapu: 30 (trzydzieści) nagród w postaci wykonanych przez IKEA indywidualnych projektów nowej kuchni z IKEA oraz zakwalifikowania do Etapu II Konkursu. Każdy Laureat nagrodzony Nagrodą drugiego stopnia otrzyma 1 wersję projektu nowej kuchni z IKEA.

Nagrody Główne: 3 (trzy) nagrody w postaci Metamorfozy kuchni z IKEA, każda o maksymalnej wartości 14.000,00 PLN (czternaście tysięcy złotych) łącznie z VAT każda, na które składają się:

  • meble, dodatki oraz AGD z oferty IKEA o łącznej wartości 9.000,00 PLN (dziewięć tysięcy złotych) łącznie z VAT każda,
  • montaż i prace remontowe w kuchni (pomiarowanie pomieszczenia, adaptacja, przeniesienie przyłączy, malowanie ścian, montaż paneli ściennych IKEA, projekt aranżacji mebli IKEA (do wyboru z 3 przedstawionych propozycji) oraz materiały budowlane (farba, gładź, flizy itp.) o wartości 5.000,00PLN (pięć tysięcy złotych) łącznie z VAT według standardowej wyceny wykonawcy współpracującego z IKEA.
  • Przekroczenie budżetu wynikające z życzenia Laureata będzie się wiązało z dopłatą przez Laureata różnicy w kwocie przyznanej nagrody.

Nadesłane przez: czarnamartyna Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

bubba

01.12.19 20:24:39

Konkurs zakończył się 30,11,2019

0 0
Dodaj komentarz