Reklama na e-Konkursy.infoKraków: Konkurs "Plebiscyt Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom"Opis konkursu

Po raz piąty czytelnicy „Krakowskiego Rynku Nieruchomości” mogą wybrać inwestycję, która ich zdaniem zasługuje na miano Inwestycji Przyjaznej Mieszkańcom. Plebiscyt ten jest jedynym konkursem, w którym o zwycięstwie danej inwestycji decydują subiektywne odczucia osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, czyli faktycznych klientów firm deweloperskich. Aby ułatwić głosującym podjęcie decyzji, w okresie od lutego do czerwca na łamach dwutygodnika prezentowane są wszystkie realizacje zgłoszone do plebiscytu. Każda inwestycja jest przedstawiana według jednego, konkretnego schematu. Głosować można na kilka sposobów: za pośrednictwem strony internetowej www.plebiscyt.krn.pl, na kuponach drukowanych w „Krakowskim Rynku Nieruchomości” oraz na specjalnych kuponach rozdawanych podczas targów mieszkaniowych.
Istnieje kilka innych konkursów na najlepszą inwestycję, ale oceny zawsze dokonują ludzie z branży, czyli wprost związani z deweloperką, bądź też redakcje pism. Wówczas brane są pod uwagę bardziej lub mniej sformalizowane kryteria, takie jak lokalizacja, cena, jakość, stosunek ceny do jakości, infrastruktura otoczenia i inne tzw. racjonalne czynniki. Nasz plebiscyt ma zgoła odmienne założenie - mówił podczas uroczystego ogłoszenia wyników pierwszej edycji prezes spółki KRN media Krzysztof Janowski. Dla czytelników „Krakowskiego Rynku Nieruchomości” „przyjazność inwestycji” ma dwojakie znaczenie: jednym zależy na jej biznesowym charakterze, innym - na warunkach przyjaznym rodzinom. Wszystkie zgłaszane projekty deweloperskie mają unikalne cechy, które dla każdego mogą stać się tymi najistotniejszymi przy wyborze „Inwestycji Przyjaznej Mieszkańcom".

Nagrody

Każdy głosujący może wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest tygodniowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym hotelu w Kołobrzegu. Aby zostać uczestnikiem konkursu, wystarczy tylko wymyślić hasło reklamowe dla inwestycji zgłoszonej do plebiscytu.
Termin nadsyłania głosów: 10.06.2018 r.
Rozstrzygnięcie plebiscytu i uroczystość wręczenia statuetki odbędzie się w czerwcu, relacja z tego wydarzenia oraz wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w numerze 13/2018 „Krakowskiego Rynku Nieruchomości".

Nadesłane przez: Krakowski Rynek Nieruchomości Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

cb656

13.02.18 15:05:24

lokalny - Kraków (a jest w aktualnych)

0 0
Dodaj komentarz