Reklama na e-Konkursy.info

Kraków: Konkurs "Zbiory otwarte MNK"

Kraków: Konkurs Zbiory otwarte MNK

Opis konkursu

Ściągnij ze strony zbiory.mnk.pl swoje ulubione dzieło sztuki. Wykaż się kreatywnością i stwórz mem ze ściągniętego obrazu, zdjęcia czy rzeźby. Podpowiadamy, że do tworzenia memów z tekstem i gifem możesz wykorzystać możliwości Instagrama podczas tworzenia relacji.
Następnie opublikuj mem na swoim profilu na Instagramie oznaczając go hasztagami #zbioryotwartemnk #opencollectionnmk. Możesz to zrobić w poście lub w Instastory. Pamiętaj jednak, że każde story, które będzie brało udział w konkursie, musi zostać zapisane i oznaczone profilem Muzeum Narodowego w Krakowie.

Nagrody

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy osiem, których autorzy otrzymają podwójne bilety wstępu na wybraną wystawę czasową w Muzeum Narodowym w Krakowie. Autorzy trzech najlepszych zdjęć wybranych przez komisję konkursową otrzymają również wyjątkowe gadżety i wybrane publikacje Wydawnictwa MNK.

Nadesłane przez: Zbiory MNK Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

forrrum

20.03.20 13:48:43

Śmiało, hajda na wystawy! emotka Czujmy się bezpieczni - służby są przygotowane emotka Ratownicy medyczni lepiej chronieni przed koronawirusem. Dostali specjalne maseczki, a karetki są ozonowane...
emotka
https://gazetakra...eczki/ar/c1-14869943

0 0
Dodaj komentarz