Reklama na e-Konkursy.infoLoteria Coca-Coli "Zdrap i sprawdź czy wygrałeś!"


Loteria Coca-Coli Zdrap i sprawdź czy wygrałeś!

Opis konkursu

Od 11 stycznia do 31 marca 2016 r. w wybranych sklepach na terenie całego kraju trwa loteria zdrapkowa Coca-Coli.
Wystarczy kupić minimum jedną butelkę o pojemności 1,5l lub 2,25l napoju: Coca-Cola lub Coca-Cola Zero lub Fanta lub Sprite lub Kropla Beskidu i odebrać zdrapkę od sprzedawcy. Następnie należy usunąć ochronną warstwę farby i sprawdzić, czy pod nią kryje się informacja o wygranej.
Jeżeli pojawi się komunikat o wygraniu fartuszka, przyboru kuchennego lub Coca-Coli 0,2l należy przekazać zdrapkę wraz z dowodem zakupu (paragonem) sprzedawcy i odebrać swoją nagrodę. Natomiast w razie odkrycia informacji "robot kuchenny" lub "blender" należy zachować zarówno zdrapkę jak i dowód zakupu, a następnie skontaktować się z organizatorem loterii - agencją Smolar - telefonicznie pod numerem (42) 636 90 97 lub e-mailowo na adres nagrody@smolar.pl, aby ustalić sposób i termin przekazania przez laureata oryginału zdrapki loteryjnej, oryginału dowodu zakupu oraz niezbędnych danych i oświadczeń laureata.

Uwaga! Loterią objęte są wybrane sklepy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, oznaczone materiałami reklamowymi informującymi o niniejszej loterii, w których znajdują się zdrapki loteryjne, a także w których można dokonać zakupu promocyjnego.

Nagrody

100x robot kuchenny Bosch
500x blender Bosch
9.900x fartuszek
165.000x Coca-Cola 0,2l
26.400x drewniany przybór kuchenny

Nadesłane przez: rpk Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz