Reklama na e-Konkursy.info

Lotteria "Świąteczna - Milion szans na miliony"

Lotteria Świąteczna - Milion szans na miliony

Opis konkursu

Kup dowolny produkt za min. 6 zł i odbierz kupon z kodem promocyjnym. Wybierz Lotto lub Lotto Plus za min. 6 zł na jednym kuponie a dodatkowo otrzymasz szansę na jeden z MILIONA talonów uprawniających do odbioru zakładu Lotto.

Możesz także wziąć udział w loterii za pośrednictwem lotto.pl. Dokonaj zakupu dowolnych produktów o wartości 6 zł w trakcie jednego logowania i zarejestruj się w dniu zakupu na lotteriaswiateczna.pl podając tożsamy adres e-mail. Kod promocyjny zostanie wydany na Twoje konto w ciągu 2 dni roboczych.

Jeśli wygrałeś talon wymień go na zakład Lotto do dnia 11 stycznia 2020 r. Po tym terminie realizacja talonów będzie niemożliwa.

Zarejestruj swój kod promocyjny do dnia 2 stycznia 2020 r. na www.lotteriaswiateczna.pl i weź udział w losowaniach nagród.

O wygranej poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo. Pamiętaj, aby dostarczyć do organizatora (pocztą, kurierem lub osobiście) właściwe oświadczenie wraz z kuponem promocyjnym w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o wygranej (decyduje data wpływu).

W przypadku nagród III i IV stopnia możesz również skorzystać z formularza elektronicznego. Wyślij oświadczenie wraz z załączonym skanem lub zdjęciem kuponu promocyjnego w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o wygranej (decyduje data wpływu).

Nagrody

  • 2x Toyota Yaris
  • 20x Asus ZenBook
  • 290x karta prezentowa Media Expert 1000 zł
  • 200x bon upominkowy YES 500 zł

Nadesłane przez: mrmax Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

forrrum

16.01.20 10:26:03

Są już wyniki z 7 stycznia... https://lotterias....pl/lista-zwyciezcow

0 0

forrrum

09.01.20 21:43:23
Dodaj komentarz