Reklama na e-Konkursy.info

Multimedialny konkurs "Bohaterowie 1939-1989”"

Multimedialny konkurs Bohaterowie 1939-1989”

Opis konkursu

Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych i członków organizacji harcerskich „Bohaterowie 1939-1989” ma na celu przypomnienie i przybliżenie sylwetek oraz postaw bohaterów walki o niepodległość w latach 1939-89, czasów wojny i powojennych, w tym Żołnierzy Wyklętych i działaczy Solidarności.

Praca może mieć formę tekstu (akceptowane są jedynie pliki w formacie pdf), grafiki, zdjęcia (fotoreportażu), animacji lub wideo. Plik konkursowy nie może przekroczyć wielkości 100 MB. Prace należy wysłać za pośrednictwem formularza do 31 maja 2018 roku.

Nagrody

Kategoria indywidualna:

  • Nagroda Główna za zdobycie I miejsca: zaproszenie zwycięzcy z osobą towarzyszącą na X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci w Gdyni (Bank pokrywa koszty transportu i zakwaterowania), powerbank, koszulka patriotyczna oraz zestaw gadżetów bankowych
  • Nagrody za zdobycie II i III miejsca: powerbank, koszulka patriotyczna oraz zestaw gadżetów bankowych

Kategoria Grupowa (grupa maksymalnie 10 uczniów ze szkół ponadpodstawowych lub organizacji harcerskich):
  • Nagroda Główna za zdobycie I miejsca: zaproszenie zwycięzców z maksymalnie 2 opiekunami ze szkoły lub organizacji harcerskiej na X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci w Gdyni (Bank pokrywa koszty transportu i zakwaterowania), tablica multimedialna dla szkoły/organizacji, do której należą Laureaci.
  • Nagrody za zdobycie II i III miejsca: powerbank, koszulka patriotyczna oraz zestaw gadżetów bankowych

Nadesłane przez: leniuszka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz