Reklama na e-Konkursy.info

Ogólnopolski konkurs językowo - plastyczny "JUMP"

Ogólnopolski konkurs językowo - plastyczny JUMP

Opis konkursu

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu językowo - plastycznego 'JUMP'. Celem konkursu jest promowanie kreatywnego nauczania języka angielskiego w oparciu a aktywność twórczą dzieci. Dzieci doświadczą procesu powstawania książki oraz rozwiną umiejętność mówienia po angielsku. W konkursie mogą brać udział wszystkie dzieci od 3 do 9 rż. Zgłaszać się mogą przedszkola, szkoły, placówki kulturalne oraz rodzice. Prace nadsyłamy do 20 grudnia 2019 r. Każda placówka, która zgłosi min. 25 dzieci dostanie książkę "Poezja i Sztuka dla Kreatywności - Inspiracje" - nagrodzoną najwyższą nagrodą w Polsce za innowacyjność w nauczaniu języka angielskiego na skalę europejską : ELL 2016.
Wszystkie informacje, regulamin, dokumenty oraz scenariusze dla nauczycieli dostępne są na stronie rzezucha.com w aktualnościach.

Nagrody

  • Każda placówka, która zgłosi minimum 25 dzieci otrzyma certyfikat udziału w innowacyjnym konkursie językowo – plastycznym, list gratulacyjny oraz dwujęzyczną książkę „Poezja i Sztuka dla Kreatywności – Inspiracje” - nagrodzoną ELL 2016 za innowację w nauczaniu języka angielskiego na skalę europejską.
  • Każdy nauczyciel otrzyma dyplom za przygotowanie dzieci do konkursu.
  • Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom za uczestnictwo.
  • Nagrodą za I, II i III miejsce są nagrody książkowe oraz materiały plastyczne.

Nadesłane przez: Cogito Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz