Reklama na e-Konkursy.info 19.07.19 09:51:51

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży "Mój wymarzony domek dla lalek"

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży Mój wymarzony domek dla lalek

Opis konkursu

Tematem konkursu jest samodzielnie wykonana praca plastyczna, przedstawiająca DOMEK DLA LALEK. Praca może mieć dowolny charakter – od impresji malarskiej przez ilustrację, aż po projekt techniczny.
Inspiracją mogą być zarówno domki dla lalek z dawnych lat - takie jakimi bawiły się nasze babcie, ale także domki współczesne a nawet futurystyczne - domki, którymi będą bawić się nasze prawnuki!
Techniki dozwolone to dowolne trwałe techniki płaskie (ołówek, kredki, farby, tusz, grafika, batik, malarstwo na szkle, wyklejanki, wydzieranki, haft, tkanina, grafika komputerowa i inne). Nie należy przysyłać prac wyklejanych np. makaronem czy kaszami.

Nagrody

- I miejsce - indywidualne nagrody rzeczowe dla laureata, zaproszenie całej klasy laureata do udziału w specjalnej lekcji muzealnej i w warsztatach plastycznych prowadzonych w Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie.
- II i III miejsce - indywidualne nagrody rzeczowe dla laureata, oraz zaproszenie całej klasy laureata do udziału w specjalnej lekcji muzealnej w Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie.
- Wyróżnienia i nagrody specjalne - indywidualne nagrody rzeczowe dla laureatów, bezpłatne bilety rodzinne do Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie.
Dodatkowe nagrody indywidualne ufundowali: Granna - producent gier oraz Domkowa4.pl - sklep z domkami i ich maleńkim wyposażeniem.
Prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie będą prezentowane na pokonkursowej wystawie czasowej w Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie.

Nadesłane przez: magnus Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz