Reklama na e-Konkursy.info

Po sznurku do nagrody – wygraj bieliznę Dalii

Po sznurku do nagrody – wygraj bieliznę Dalii

Opis konkursu

Chcąc przyspieszyć nadejście wiosny i sezon suszenia prania na zewnątrz, polski producent bielizny Dalia ogłasza konkurs kreatywny Spinacz do bielizny. Dla osób, które wykażą się najbardziej twórczym podejściem do tematu i zaprojektują unikatowy spinacz, organizator przewidział nagrody.

Spinacz do bielizny to kreatywny konkurs organizowany i sponsorowany przez firmę Dalia – polskiego producenta bielizny. Konkurs polega na samodzielnym wykonaniu spinacza do bielizny z dowolnie wybranych materiałów. Efekty pracy należy uwiecznić na zdjęciu i przesłać na adres daliakonkurs@gmail.com do 2 maja. Dla najlepszych przewidziane zostały nagrody w postaci voucherów o wartości stu złotych na bieliznę w sklepach firmowych Dalia oraz w sklepie internetowym www.twojabielizna.pl. Na zgłoszenia organizatorzy czekają przez cały miesiąc – od 2 kwietnia do 2 maja 2013. Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na stronie internetowej oraz na fanpage’u firmy Dalia w serwisie facebook.com.

Firma Dalia produkuje ekskluzywną bieliznę damską zdobywając uznanie kobiet od 1994 roku. Oferta marki skierowana jest do kobiet z klasą, ceniących niebanalny styl i komfort użytkowania. Dalia stawia na różnorodność rozmiarów - proponuje miseczki od A do M. Firma korzysta z surowców, pochodzących m.in z Włoch, Szwajcarii, Francji i Austrii. Wszystkie produkty Dalii są produkowane w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego.

Nagrody

vouchery na zakup bielizny

Nadesłane przez: Basia Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz