Reklama na e-Konkursy.infoPowiemy sobie tak! Konkurs Save The Date!Opis konkursu

Wszystkich narzeczonych zapraszamy do naszej walentynkowej zabawy! Powiedzcie nam, kiedy weźmiecie ślub, a my Was nagrodzimy!
Konkurs polega na przesłaniu na zdjęcia ( bądź kolażu max. 3 zdjęcia) lub linku do 30 sekundowego filmiku ( Youtube, Vimeo), w którym zaprezentujecie swoją datę ślubu. W opisie zdjęcia lub filmiku Waszego save the date musicie użyć frazy: „powiemy sobie tak…”.
Drugi etap konkursu od 20 lutego do 28 lutego br. będzie polegał na głosowaniu na najlepsze finałowe prace poprzez sms. O zwycięstwie w konkursie zadecyduje największa liczba głosów

Nagrody

1 miejsce: Weekendowy pobyt z kolacjami oraz zabiegami Spa w Hotelu Krasicki, bransoletka srebrna z charmsami marki Pandora oraz voucher na bieliznę od Panache.
2 miejsce: Sesja narzeczeńska od Snap Studio, voucher do salonu Pandora na pierścionek srebrny z kamieniami w kształcie serca oraz voucher na bieliznę od Panache.
3 miejsce: Bukiet ślubny oraz butonierka od Rock&Flowers i voucher do salonu Pandora na pierścionek srebrny z kamieniami w kształcie serca.
Finałowe miejsca od IV do X otrzymają voucher na pierścionek srebrny z kamieniami w kształcie serca od Pandory

Mamy także upominki dla głosujących. Wśród osób, które oddadzą swój głos na najlepszą pracę rozlosujemy:
5 książek Pyszne25. Nowa porcja przepisów
10 kompletów po 3 tytuły z nowej serii książek KISS wydawnictwa Harlequin
2 zestawy zmywalnych kredek do włosów od Joico

Nadesłane przez: mahuska Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz