Reklama na e-Konkursy.infoPoznań: Konkurs "KIA PLATINUM CUP"


Poznań: Konkurs KIA PLATINUM CUP

Opis konkursu

Wystarczy przysłać do nas odpowiedź na pytanie:
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś pojechać na KIA PLATINUM CUP w Poznaniu?

Mocno liczymy na waszą kreatywność i czekamy na odpowiedzi, które trzeba wysłać na adres motokonkursy@firma.interia.pl

W mailu przysyłajcie odpowiedź, imię i nazwisko, numer telefonu, a także nieśmiertelną regułkę o zgodzie na przetwarzanie danych według poniższego wzoru:
"Akceptuję regulamin konkursu "KIA PLATINUM CUP Poznań" i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na warunkach określonych w regulaminie w celu przeprowadzenia konkursu przez Grupa INTERIA.PL sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, jako administratora danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Nagrody

  • Nagroda główna - dla zwycięzcy, którego Materiał został oceniony najwyżej - Voucher z wejściówkami na rundę wyścigową w Poznaniu (16-17 czerwca 2018) dla dwóch osób z użyczeniem samochodu KIA z pełnym bakiem z Nadarzyna w okresie 15-18 czerwca 2018 r. i pobytem w Poznaniu (nocleg dla dwóch osób w hotelu w Poznaniu 16-17 czerwca 2018) oraz dwa zestawy ubrań cyklu KIA PLATINUM CUP.
  • Dwie drugiego stopnia - zestawy odzieży firmowej KIA PLATINUM CUP.

Nadesłane przez: Motokonkursy Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

netka2000

24.06.18 09:19:45

Są już wyniki do konkursu: https://motoryzac...m-tempie,nId,2598261

0 0
Dodaj komentarz