Reklama na e-Konkursy.info

Stalowa Wola: Konkurs |Zrób ekologiczny stroik na święta i wygraj planszówkę"

Opis konkursu

Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli i Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli ogłaszają konkurs plastyczny dla mieszkańców miasta pt. „Ekologiczny stroik świąteczny”. Za najciekawsze prace będzie można otrzymać rodzinne gry planszowe.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i zespołowe wykonanie przez dzieci i rodziców stroiku z surowców wtórnych (np. torebki, folie, butelki plastikowe, gazety, kartony po napojach, zakrętki, kapsle, puszki aluminiowe, guziki, zużyte żarówki). Inne wykorzystane materiały w pracy powinny pełnić rolę pomocniczą. Rodzina może zgłosić do konkursu jedną pracę, a do pracy należy dołączyć metryczkę, w której zawarte są informacje: nazwisko i imię, telefon kontaktowy lub adres mailowy i zgoda na wykorzystanie danych osobowych i wizerunku do promocji konkursu.

Prace należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli, ul. ks. J. Popiełuszki 10 do 2 grudnia 2019 r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (15) 842-10-63 wew. 38, zaś regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej MBP: https://biblioteka.stalowawola.pl/ w zakładce „konkursy”.

Nagrody

gry planszowe

Nadesłane przez: tamarars Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

netka2000

10.12.19 11:39:06

Są już wyniki do konkursu: https://echodnia....jecia/ar/c1-14641763

0 0
Dodaj komentarz