Reklama na e-Konkursy.info

T100wanie uczuć –konkurs na najgorętsze sms’owe wyznania miłosne!

Opis konkursu

Złóż ukochanej osobie życzenia walentynkowe, a być może wygrasz notebooka!
Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy 13 lutego wysłać SMS’em romantyczne życzenia dla swojej ukochanej osoby na podany niżej numer. Autorzy najlepszych wyznań wezmą 14 lutego udział w drugiej części konkursu. Tu już nasze ukochane i nasi ukochani będą na życzenia odpowiadać na antenie radiowej, zaś autorzy życzeń wezmą udział w losowaniu notebooka ASUS Transformer Book T100 z odłączanym dotykowym ekranem oraz 25 zestawów koszulek dla niej i dla niego od CASUAL FRIDAY.
Uczestnikiem Plebiscytu może być każdy, kto prześle drogą sms’ową w dniu 13 lutego 2014 r. życzenia walentynkowe z dopiskiem “nierozerwalna z nas para” oraz imię i numer telefonu osoby, której życzenia mają być przekazane.
SMSa należy przesłać pod numer 7148 (koszt jednego sms’a 1,23zł brutto) wpisując w treść „RDC.nierozerwalna z nas para Życzenia walentynkowe Imię osoby której składamy życzenia Numer telefonu (np. RDC.Nierozerwalna z nas para. Tylko Ty wiesz jak bardzo Cię kocham Ania 600700800)
Każdy uczestnik Plebiscytu może zgłosić tylko jedne życzenia do plebiscytu.
Ze zgłoszonych życzeń wybierzemy 25 najciekawszych SMS’ów
14 lutego wybrane esemesowe życzenia trafią na naszą stronę internetową www.rdc.pl. Tu będzie można na nie głosować w godz. 07:00-19:00, również za pomocą SMS‘ów wysyłanych na numer 7148 (koszt sms-a 1,23zł brutto), wpisując: „RDC. numer życzeń na które chcą zagłosować”. (np:RDC.9)
Niezależnie od tego głosowania do dziesięciu szczęśliwców zadzwonimy i odczytamy im przeznaczone dla nich życzenia na antenie radia RDC. Dzwonić będziemy w czasie programów Skoro Świt” (godz. 5-7), “Markowy Program” (godz. 10-14) i Lista Przebojów (godz. 18-20).
A między godziną 19 a 20 14 lutego 2014 r. na antenie RDC i na stronie internetowej RDC www.rdc.pl oraz na stronie fanpage RDC na Facebook-u ogłosimy wyniki SMSowego głosowania – czyli powiemy, kto wygrał notebooka. Natomiast koszulki dostaną wszyscy, którzy trafili na internetową listę 25 najciekawszych życzeń

Nagrody

- notebook ASUS Transformer Book T100
- 25 zestawów koszulek dla niej i dla niego od CASUAL FRIDAY

Nadesłane przez: maximus Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz