szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Zdjęcie do opisu konkursu

Wielkanocny Konkurs na Kanale You Tube "Ania Zając by Fashionable"

  • Konkurs trwa od: 02.04.2017 do: 09.04.2017
  • Wyświetleń: 273
  • Opublikowano: 04.04.2017 08:03
  • Udział wzięło: 4
  • Organizator: fashionable.com.pl

1. Należy zasubskrybować mój kanał "Ania Zając by fashionable"
Warunek konieczny - żeby zasubskrybować kanał trzeba mieć utworzone konto Gmail i tym samym można założyć konto na You Tube:) - polecam:)
2. Zostawić pod filmem na You Tube choćby krótki komentarz "Za co i dlaczego lubisz Święta Wielkanocne?" - tylko komentarze pod filmem na YouTube będą brane pod uwagę!
W komentarzu można zasugerować nagrodę/nagrody, które ucieszyłyby Was najbardziej, jednak zastrzegam sobie dowolność w wysłaniu nagród (choć postaram się oczywiście wziąć pod uwagę preferencje)
3. Będzie mi miło, jeśli post konkursowy lub film YouTube udostępnicie na swoim facebooku/blogu - nie jest to warunek konieczny, jeśli jednak będę miała dylemat między wyborem komentarzy, będzie to dodatkowy atut - podajcie w komentarzu na YouTube link do udostępnionego postu:)

Nagrody

19 prezentów
Wśród nich piękne wiosenne złote łańcuszki od Apart, cudowne bardzo bogate zestawy kosmetyków od marek Gosh i Lumene, genialne gry Rebel, piękna torebka Batycki, najlepsze i najpiękniejsze słodycze od Lindt, cudowne gadżety i dodatki do domu z Home&You i wspaniałe zestawy startowe Semilac (wraz z lampą) do wykonywania manicure hybrydowego!!

Chcesz wziąć udział w konkursie?? Kliknij: TUTAJ .
Regulamin znajdziesz TUTAJ

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: Fashionable Opublikowane przez: pionas
Tagi: , , , , , , ,

Podobne konkursy

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej