Reklama na e-Konkursy.info 24.08.19 20:12:12

Wrocław: Wielka loteria paragonowa - Arkady Wrocławskie

Wrocław: Wielka loteria paragonowa - Arkady Wrocławskie

Opis konkursu

Każdy kto w tych dniach zrobi zakupy za min. 50 zł (na jednym dowodzie zakupu) w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Arkadach Wrocławskich, może odebrać los loteryjny. Po odbiór losu loteryjnego trzeba zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, znajdującego się na poziomie 0 przy sklepie „Gatta”.
Los to szansa na jedną z 400 nagród natychmiastowych (odbiór do godz. 20.00) oraz na wygranie nagrody głównej - aby wziąć udział w losowaniu, trzeba wrzucić tę część losu do specjalnej urny, znajdującej się W Puncie Obsługi Loterii i przyjść na wielki finał loterii, który odbędzie się 16 marca o godz. 17:30 w Arkadach Wrocławskich.

Nagrody

Blisko 400 nagród dostępnych od ręki o łącznej wartości 35 tys. zł.
Do wygrania m.in.: telewizory, tablety, konsole, aparaty cyfrowe, ekspresy do kawy, roboty kuchenne, sokowirówki, oczyszczacze powietrza, a także bilety do kina oraz vouchery do sklepu DUKA i drogerii Douglas, a także wiele innych równie atrakcyjnych nagród.

Z kolei część A losu bierze udział w losowaniu nagrody głównej – jednej z trzech rodzinnych wycieczek o wartości 15 tys. zł każda!

Nadesłane przez: slonko365 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz