Reklama na e-Konkursy.info

Wygraj darmowe szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy

Wygraj darmowe szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy

Opis konkursu

Aby wziąć w nim udział wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Jak dbasz o bezpieczną jazdę jesienią? Odpowiedź uzasadnij."
Zgłoszenia należy przesyłać na adres motokonkursy@firma.interia.pl. Prosimy, poza odpowiedzią, podać imię, nazwisko, adres korespondencyjny, a także zamieścić poniższe oświadczenie:
"Oświadczam, że:
1) zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu "Bezpieczna jazda z Interią i SZC" dostępnym pod adresem www.motoryzacja.interia.pl i akceptuję jego postanowienia,
2) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków) moich danych osobowych w celach związanych z organizacją Konkursu."

Nagrody

Nagrodą główną będzie jednoosobowy voucher na standardowe szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy poszerzone o program sportowy na torze w Bednarach. Będzie ono dostępne dla zwycięzcy w terminie uzgodnionym z Sobiesław Zasada Centrum. Oprócz tego przygotowaliśmy dwie nagrody pocieszenia - standardowe szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy na torze w Bednarach. Vouchery będzie można wykorzystać w dowolnym terminie przez określony na nich czas.

Nadesłane przez: stopao Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz