Reklama na e-Konkursy.info

Wygraj ekskluzywny rejs w Chorwacji dla 4 osób!

Wygraj ekskluzywny rejs w Chorwacji dla 4 osób!

Opis konkursu

Wyślij do nas zabawną i kreatywną automatyczną wiadomość zwrotną, gdy jesteś poza biurem (tak zwany autoresponder). Może uda Ci się nie tylko odpocząć od przytłaczającej biurowej atmosfery, ale także złapać wiatr w żagle i popłynąć w siną dal, wydłuż chorwackiego wybrzeża.
Na stronie konkursu znajdują się dokładne instrukcje oraz regulamin zabawy. Uczestnicy mogą dzielić się zgłoszeniami na swoich profilach w mediach społecznościowych dodając hashtag #OutOfOffice. Każde zgłoszenie będzie poddane ocenie zgodności z regulaminem, a następnie opublikowane na stronie konkursu. Każdy uczestnik zostanie poinformowany o publikacji zgłoszenia. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany z ponad 20 krajów biorących udział w kampanii.

Nagrody

voucher na siedmiodniowy wyjazd do Chorwacji dla czterech osób w okresie od dnia do 31 grudnia 2016 r. (wyłączając okres między 1 czerwca a 31 sierpnia 2016 r.), o wartości 22.000,00 złotych, wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 2.444,00 złotych o łącznej wartości 24.444,00 złotych brutto.

Nadesłane przez: Chorwacja Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

bruce

02.06.16 18:53:05

Wielka szkoda, że wyłączone terminy wakacji. emotka

0 0
Dodaj komentarz