Reklama na e-Konkursy.info

Wygraj pakiet książek "Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy" i "Tkanki"

Wygraj pakiet książek Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy i Tkanki

Opis konkursu

Carla Reid chciała świętować rocznicę ślubu z mężem Kevinem i dorosłym synem Jackiem. Nie spodziewała się, że obcy mężczyzna brutalnie przerwie trwającą idyllę. Ben Toroa odebrał jej wszystko, co kochała. Clara musi ułożyć sobie życie na nowo, bo poprzednie odeszło razem z jej bliskimi. Ben mierzy się z konsekwencjami tragicznej nocy. Czy posępne mury koszmarnego więzienia czegoś go nauczyły?
Nastoletnia Evi Brouwer potrzebuje przeszczepu serca, przez co jej matka przechodzi załamanie. Kiedy zrozpaczona kobieta powoli zaczyna tracić nadzieję, niespodziewanie pojawia się ratunek. Dawcą serca zostaje młoda dziewczyna, która zginęła w wypadku samochodowym. Nikt nie podejrzewał, że przeszczepione serce zachowa wspomnienia i cechy osobowości Finyi. Wkrótce nowy organ staje się intruzem, który całkowicie przejmuje kontrolę nad Evi. Matka Evi czuje, że dopiero teraz może stracić córkę na zawsze i postanawia zrobić wszystko, aby do tego nie dopuścić.
Obie powieści, oprócz mrocznego klimatu, łączą postaci kobiet, których rodzicielskie uczucia wymykają się wszelkim schematom. Napiszcie historię z dreszczykiem, w której pojawią się: ostatnia rozmowa, serce i matczyna troska.
Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.

Nagrody

autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarze książek "Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy" i "Tkanki".

Nadesłane przez: nelunia Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz