Reklama na e-Konkursy.infoWygraj promocję na fanpage "W górach jest wszystko co kocham"


Wygraj promocję na fanpage W górach jest wszystko co kocham

Opis konkursu

Konkurs adresowany jest do osób prowadzących strony WWW z zakresu szeroko pojętego outdooru, turystyki – w tym do blogów podróżniczych oraz stron obiektów turystycznych takich, jak gospodarstwa turystyczne, pensjonaty i hotele górskie.
Przedmiotem konkursu jest umieszczenie na swojej stronie zachęty do skorzystania z kolekcji map turystycznych portalu Góry i Ludzie. Zachęta ta powinna zawierać link do całej kolekcji lub pojedynczej mapy i składać się z minimum kilku zdań. Forma zachęty nie jest narzucona przez organizatorów. Może to być artykuł, test, grafika, ładny link w dziale kontaktu... – liczy się kreatywność i pomysłowość konkursowiczów! Jedynym wymaganiem jest charakter informacji – ma ona być stale widoczna dla odwiedzających (tzn. nie może być umieszczona tymczasowo).

Nagrody

Spośród zgłoszeń wybranych zostanie trzech laureatów, którzy otrzymają pakiet promocyjny dla blogu lub strony internetowej. W ramach pakietu:
1) Zostanie napisany ciekawy opis blogu/strony laureata w portalu Góry i Ludzie, podlinkowany do profilu na Facebooku. Przewidywany zasięg postu to 50-200 tys. osób.
2) Zostaną zamieszczone dwa bezpośrednie linki do blogu/strony laureata z profilu "W górach jest wszystko co kocham" na Facebooku. Najlepsze posty docierały tu do niemal miliona użytkowników.

Nadesłane przez: gil Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz