Reklama na e-Konkursy.info

Wygraj stylowy i romantyczny weekend w gotyckim Zamku Ryn**** dla dwojga!

Wygraj stylowy i romantyczny weekend w gotyckim Zamku Ryn**** dla dwojga!

Opis konkursu

Zawsze marzyłaś o tym, by na chwilę zamienić się w księżniczkę? Jako dziewczynka wyobrażałaś sobie piękne życie w dużym zamku z pełnym dworem? Teraz masz możliwość spełnić swoje marzenia.
Niekoniecznie z rycerzem na białym koniu, ale wybranym partnerem, który przy odrobinie szczęścia może być tym jedynym na całe życie. To prostsze niż myślisz. Weź udział w naszej super zabawie i wygraj nagrodę główną weekend dla dwóch osób w Zamku Ryn **** lub dwie nagrody dodatkowe – noclegi ze śniadaniem. Tylko sobie wyobraź....dwa noclegi w komnacie zamkowej, powitalny poczęstunek w pokoju – lekki i orzeźwiający, dwa wyśmienite śniadania wytwornie podane, dwie obiadokolacje przy blasku świec, pełen relaks w zamkowych podziemiach – w basenie, saunie i Jacuzzi czy podczas zabiegów SPA. Wszystko dla Ciebie i towarzyszącej Ci osoby!

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinnaś wygrać weekend na mazurach w stylowych wnętrzach...Czekamy na Twoje zgłoszenia pod adresem konkurs@kobietapo30.pl w tytule "Zamek Ryn"

Nagrody

Nagroda główna – pobyt trzydniowy w Zamku Ryn **** dla dwóch osób (dwie noce) ze śniadaniami i obiadokolacjami w ramach pakietu Stylowo i Romantycznie – przeczytaj więcej.
2 nagrody dodatkowe -dla każdej z osób voucher na 1 nocleg ze śniadaniem w Zamku Ryn ****
Nagrody należy zrealizować do końca roku 2016.

Nadesłane przez: kobietapo30.pl Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz