Reklama na e-Konkursy.info

Wygraj wycieczkę do Chin!

Wygraj wycieczkę do Chin!

Opis konkursu

Uczestnikiem Konkursu staje się osoba, o której mowa w § 4 i która jednocześnie w zgłosiła się do Konkursu dzwoniąc pod numer 222 562 562 w czasie wskazanym przez prezentera Radia Kolor.
Każdego dnia trwania Konkursu, z wyłączeniem sobót i niedziel, na antenie Radia Kolor zostaną zaprezentowane trzy krótkie ciekawostki dotyczące Chin. Po emisji każdej ciekawostki prezenter Radia Kolor zada pytanie dotyczące jej treści.
Każdego dnia trwania Konkursu, z wyłączeniem sobót i niedziel, na antenie Radia Kolor ogłoszone zostaną trzy Odsłony Konkursu.
Uczestnicy, którzy jako pierwsi dodzwonią się pod numer wskazany w ust. 1 powyżej w czasie trwania każdej z trzech Odsłon od poniedziałku do czwartku oraz dwóch pierwszych Odsłon w każdy piątek i udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie zadane przez prezentera Radia Kolor, przechodzą do finału (dalej: „Finaliści”, „Finał”).
W każdy piątek w trakcie trwania Konkursu po jego trzeciej Odsłonie prezenter Radia Kolor zada pytanie adresowane wyłącznie do 14 Finalistów, którzy w danym tygodniu zakwalifikowali się do finału.

Nagrody

wycieczki do Chin

Nadesłane przez: lukasz6 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

zielonaszpilka

15.02.20 19:36:45

Konkurs wstrzymany. A już miałam robić heheszki czy są odważni na nagrodę emotka  Jedyna słuszna decyzja radia.

bruce 0
Dodaj komentarz