Reklama na e-Konkursy.info 15.10.19 13:30:43

Wygraj zestaw kosmetyków Dermedic!

Wygraj zestaw kosmetyków Dermedic!

Opis konkursu

Jeśli chcesz wygrać zestaw kosmetyków od Dermedic wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe:
Jak przygotowujesz swoją skórę do wiosny?

Swoją odpowiedź wyślij na adres redakcja@papilot.pl. W tytule wiadomości wpisz KONKURS DERMEDIC, a w treści maila nie zapomnij podać:
- swojego imienia i nazwiska
- adresu i numeru telefonu dla kuriera
- trzech poniższych oświadczeń:
1. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu “KONKURS: wygraj zestaw pielęgnujących kosmetyków do twarzy!” i akceptuję jego treść w całości.”
2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „KONKURS: wygraj zestaw pielęgnujących kosmetyków do twarzy!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”
3. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych naudział w konkursie „KONKURS: wygraj zestaw pielęgnujących kosmetyków do twarzy!”.

Nagrody

3x zestaw kosmetyków Dermedic

Nadesłane przez: grzanka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Dodaj komentarz