Reklama na e-Konkursy.info

Zakładka jak dzieło sztuki -konkurs plastyczny

Opis konkursu

Wraca moda na zakładki do książek. Artyści, rękodzielnicy i wielbiciele książek prezentują często niezwykłe pomysły na zakładkę w Internecie: oryginalne, dowcipne, piękne – jak dzieła sztuki.
Warto pokusić się o zaprojektowanie własnej zakładki i zgłoszenie jej na konkurs, który organizuje Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Arentowicza we Włocławku.
Konkurs ma charakter otwarty: dzieci, młodzież, twórcy zrzeszeni oraz niezrzeszeni.
Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zakładki do książki w dowolnej technice i formie. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę następujące kryteria: wiek uczestnika, oryginalność, niepowtarzalność, walory artystyczne, staranność wykonania, funkcjonalność zakładki. Praca musi być samodzielna.
Zakładki należy przesłać drogą pocztową lub zgłosić bezpośrednio do Działu Promocji MBP (ul. Warszawska 11/13) w terminie: do 4 kwietnia 2014r. Do pracy należy dołączyć informacje o autorze: imię i nazwisko, wiek, adres, nr telefonu, ewentualnie adres email.
Podsumowanie konkursu nastąpi podczas obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich – w kwietniu 2014r. Dla autorów najlepszych prac jury powołane przez MBP przyzna nagrody.

Nagrody

dla autorów najlepszych prac jury powołane przez MBP przyzna nagrody.

Nadesłane przez: aneczka128 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz