Reklama na e-Konkursy.info

Zakupy słodko najeżone

Opis konkursu

Żabka i Freshmarket!
1. Warunkiem wydania Nagrody w Promocji jest:
a) dokonanie w czasie trwania Promocji zakupu towarów z oferty danego Sklepu za łączną cenę wynoszącą co najmniej 25,00 (dwadzieścia pięć) złotych brutto,
b) dokonanie za ten zakup płatności za pomocą Karty przy czym transakcja musi zostać zaakceptowana przez jej wydawcę – Powszechną Kasę Oszczędności Bank Polski Spółkę Akcyjną.
2. Nagroda zostanie wydana Uczestnikowi przy kasie przez pracownika Sklepu, bezpośrednio po dokonaniu zapłaty spełniającej warunki Regulaminu i otrzymaniu kuponu, o którym mowa w § 3 ust. 1.
3. Uczestnik może wziąć udział w Promocji wielokrotnie, pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków opisanych w Regulaminie.
4. W przypadku dokonania zakupu towarów z oferty danego Sklepu za łączną cenę stanowiącą wielokrotność 25,00 (dwadzieścia pięć) złotych brutto, Uczestnikowi zostanie wydana jedna Nagroda.
5. Promocją nie są objęte płatności Kartą za usługi „Drobne rachunki w „Żabce” i usługi „Lotto” dostępne w ramach oferty Sklepów.

Nagrody

16 833x opakowanie ciastek "Jeżyki" Classic o wadze 140 gramów
Kupon uprawniający do odebrania Nagrody, Uczestnik otrzymuje po dokonaniu zakupu, o którym mowa w § 4 ust. 1 Regulaminu. Wartość jednej Nagrody to 4,99 zł (cztery złote dziewięćdziesiąt dziewięć groszy) brutto. Z uwagi, iż wartość nagrody nie przekracza kwoty 760,00 zł, otrzymanie jej nie powoduje powstania obowiązku podatkowego, zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j. Dz. U. 2012 r. poz. 361 ze zm.).

Nadesłane przez: luckymen Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

ameryka

12.02.14 11:41:29

bardziej nagrody gwarantowane niż konkurs promocyjny

0 0
Dodaj komentarz