Reklama na e-Konkursy.info

Zaszalej na studniówce... i wygraj nagrodę, Elbląg

Opis konkursu

Każdy, kto wyśle do nas zdjęcie ma szansą wygrać nagrodę w studniówkowym konkursie portElu. Podzielony został on na dwie kategorie.
Pierwsza kategoria to: "Najciekawsze zdjęcie ze studniówki 2014". W tym konkursie twórczość i oryginalność autorów będzie ich główną zaletą. Wystarczy złapać kadr i pokazać, jak dobra zabawa towarzyszyła Tobie i Twoim znajomym podczas balu maturalnego. Tematyka dowolna, także aparaty w dłoń i do dzieła!
Kategoria druga to: "Para studniówki 2014". Jest to konkurs na najciekawsze zdjęcie pary, która wybrała się na studniówkową zabawę. I tak samo jak w poprzedniej kategorii, tu też dowolność jest duża. Użyjcie swojej wyobraźni i wysyłajcie nam zdjęcia. A walczyć jest o co.
Zdjęcia nadsyłać można do 23 lutego poprzez formularz w dziale FotoreportEl, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 3 marca. Spośród nadesłanych do nas zdjęć, kolegium redakcyjne wybierze najciekawsze, które będą umieszczane na naszym profilu. Reszta będzie zależała od internautów, wygrawają bowiem fotografie najwięcej razy polubione. Każdy z uczestników może nadesłać po jednym zdjęciu na wybrany konkurs.
Przed wysłaniem zapoznajcie się z REGULAMINEM konkursu.
Pamiętaj: zgłaszając zdjęcie, oświadczasz, że masz do niego prawo autorskie, a Ty i znajdujące się na nim osoby trzecie zgadzacie się na opublikowanie Waszego wizerunku.

Nagrody

Za "Najciekawsze zdjęcie ze studniówki 2014" czekają na Was:
1. Miesięczny karnet "Open" do wykorzystania w siłowni Odessa.
2. Kupon do wykorzystania w barze Klubokawiarni Starovka o wartości 100 zł.
3. Zaproszenie na kawę i ciasto dla dwóch osób do kawiarni Wyspa Skarbów.

Dla trzech laureatów konkursu "Para studniówki 2014" czekają:
1. Trzygodzinne wejście do SPA w hotelu Młyn dla dwóch osób.
2. Fotoboard z nadesłanym zdjęciem wykonany przez firmę Contact.
3. Kolacja dla dwojga w restauracji Imbir na kwotę 100 zł.

Nadesłane przez: swibek Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz