Reklama na e-Konkursy.info 19.07.19 16:13:13

Zgarnij darmową wymianę opon i motogadżety!

Zgarnij darmową wymianę opon i motogadżety!

Opis konkursu

Na motoryzacji znasz się jak nikt inny, dokładnie wiesz do czego służy wyważarka i dlaczego z przewodami rozruchowymi warto obchodzić się ostrożnie? Jeśli tak to konkurs "Do czego to służy?" jest dla Ciebie! Rozszyfruj przeznaczenie narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych w motoryzacji, zgarnij darmową wymianę opon i szereg odjazdowych gadżetów motoryzacyjnych!

Nagrody

Konkurs organizowany jest na profilu społecznościowym serwisu WymianaOpon.pl. Zadaniem uczestnika konkursu jest rozszyfrowanie przeznaczenia narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych w motoryzacji, a następnie zaproponowanie kreatywnej definicji każdego elementu z wyjaśnieniem jego wykorzystania. Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@wymianaopon.pl. Konkurs zakończy się 16. kwietnia w samo południe.

Odjedź z nagrodami!
Główną nagrodą w konkursie jest bezpłatna wymiana opon w wybranym serwisie dostępnym na stronie WymianaOpon.pl. Zwycięzca otrzyma także bezrękawnik softshellowy firmy 4F i przewodnik firmy Michelin po jednym z miast Europy. Eleganckie zestawy pióro i długopis, a także przewodniki Michelin otrzyma także 10 wyróżnionych w konkursie osób.

Zmień opony za pomocą myszki!
Serwis WymianaOpon.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby kierowców, którzy nie chcą tracić czasu w kolejkach do warsztatów wulkanizacyjnych i mają dosyć żmudnego poszukiwania najbliższego serwisu oponiarskiego. Aplikacja dostępna na stronie internetowej umożliwia szybkie wyszukanie i rezerwację dogodnego terminu w najbliższym serwisie, który odpowiada klientowi.

Nadesłane przez: mik Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz