Reklama na e-Konkursy.infoZostań testerem BiedronkiOpis konkursu

Czas funkcjonowania Serwisu jest nieokreślony.
Aby zostać Użytkownikiem Serwisu należy w terminie od 07.04.2014 do czasu pojawienia się na stronie głównej
Serwisu informacji o zakończeniu rejestracji, dokonać rejestracji w Serwisie.
Cyklicznie w ramach Serwisu ukazywać się będą informacje o Badaniach.
Dodatkowo informacje te będą przekazywane Użytkownikowi za pomocą wiadomości e-mail,wysyłanych przez Administratora na adres e-mail,podany przez Użytkownika podczas rejestracji.
Każde Badanie będzie realizowane w postaci dwóch projektów badawczych:
a. Testu– jego Uczestnikami każdorazowo zostanie 500 Użytkowników, którzy jako pierwsi potwierdzą chęć uczestnictwa w danym Teście,(przycisk potwierdzający chęć uczestnictwa od momentu ogłoszenia Testu będzie widoczny po zalogowaniu się Użytkownika do systemu). Użytkownik od razu otrzyma informację, czy zostal zakwalifikowany do Testu czy też nie.
b. Sondażu–jego Uczestnikiem każdorazowo może być każdy zarejestrowany Użytkownik (przycisk potwierdzający chęć uczestnictwa w sondażu od momentu ogłoszenia Sondażu będzie widoczny po zalogowaniu się Użytkownika do systemu). W przypadku Sondażu Administrator zastrzega sobie prawo przyznania Uczestnikom wybranego Sondażu nagród – w takim przypadku Użytkownicy zostaną o tym poinformowani w informacji o Sondażu a Administrator dodatkowo przedstawi wtedy regulamin przyznawania nagród. Administrator nie ma obowiązku przyznania Uczestnikom nagród

Nagrody

Uczestnik Testu otrzymuje od Administratora przesyłkę z produktami do przetestowania na adres przypisany do danego Uczestnika (wg stanu bazy danych na 3 dni przed realizacją wysyłki) – przy czym Uczestnicy mieszkający pod tym samym adresem otrzymują jeden pakiet produktów do testu . Zadaniem Uczestnika Testu jest we wskazanym przez Administratora terminie (nie krótszym niż 1 tydzień), odebranie przesyłki, wypróbowanie produktów i udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie (Uczestnik Testu loguje się do Serwisu i na swoim koncie klika w link do ankiety)

Nadesłane przez: dolly Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

pionas

14.04.19 07:30:43

Faktycznie - jest wzmianka również na ich blogu -> https://www.testu.../blog/single/id/195/

0 0

bruce

13.04.19 09:44:28

Dziś do uczestników rozsyłane są smutne mail'e - program "Testujemy" niestety zakończył swoją działalność... emotka

0 0
Dodaj komentarz