Reklama na e-Konkursy.info

ddwloclawek

Zakończony

Kabaret "Moralnego Niepokoju" Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy dokończyć rymem lub jednym zdaniem: "Kabaret to dla mnie..." Aby wziąć udział w konkursie wyślij SMS o treści: TC.KABARET.ODPOWIEDŹ KONKURSOWA na nu...

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "Wielka sława to żart" Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy: napisać dlaczego to właśnie Ty chciałbyś zobaczyć ten koncert. Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "Lucky Star Kręgle" Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Z której atrakcji oferowanej przez LUCKY STAR chciałbyś skorzystać? Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "Starodębska Music Bar" Włocławek

Należy wymyślić hasło promujące kuchnię w Restauracji Starodębska Music Bar.

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "ENEMEF Noc Grozy" Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy: napisać jaki film z rodzaju horrorów zrobił na Tobie największe wrażenie? Uzasadnić swój wybór w dwóch zdaniach.

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "Kubuś luty" Włocławek

W co najbardziej lubi bawić się Twoje dziecko? Opisz w dwóch zdaniach.

Wejściówki

Zakończony

Wygraj zaproszenia na pizzę - Sorrento Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy: polubić funpage SORRENTO oraz odpowiedzieć na pytanie. Którą pizzę z menu SORRENTO chciałbyś posmakować?

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "VOX pokój" Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować pokój dziecięcy, korzystając z aplikacji dostępnej na stronie internetowej. Projekty należy przesyłać na adres: konkurs@ddwloclawek.pl

Inne

Zakończony

Konkurs "Wyrostek zaproszenie" Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty chciałbyś/chciałabyś pójść na występ Marcina Wyrostka? Nagrodzimy jedną najciekawszą odpowiedź.

Wejściówki

Zakończony

Wygraj zaproszenie na spektakl "Czerwony Kapturek" Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jaką bajkę chciałbyś zobaczyć jako spektakl? Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Wejściówki

Zakończony

Wygraj wejścióki na "Disco Polo" Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie: napisz dlaczego to własnie Ty powinieneś wygrać bilet na film. Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Wejściówki

Zakończony

Wygraj zaproszenie na "Snajper" Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie : napisz dlaczego to własnie Ty powinieneś wygrać bilet na film. Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Wejściówki

Zakończony

Wygraj zaproszenie na "Anioł Śmierci" Multikino Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki film z rodzaju horrorów zrobił na Tobie największe wrażenie i dlaczego. Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Wejściówki

Zakończony

Wygraj zaproszenie na "Body/Ciało" Multikino Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy podać nazwisko swojego ulubionego polskiego aktora. Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Wejściówki

Zakończony

Wygraj zaproszenie na seans filmowy ENEMEF Do wygrania jedno z 5 pojedynczych zaproszeń na ENEMEF: NOC IGRZYSK ŚMIERCI, Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Która część "Igrzysk śmierci" spodobała Ci się najbardziej ? Uzasadnij swój wybór w dwóch zdaniach. Prosimy o podanie...

Wejściówki

Zakończony

Wygraj zaproszenie do Multikina! Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty chciałbyś zobaczyć ten film ? Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach. Nagrodzimy najciekawszą odpo...

ElektronikaWejściówki

Zakończony

Wygraj zaproszenie do Multikina na Kopciuszka, Włocławek

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jaka jest ulubiona bajka Twojego dziecka? Wybór uzasadnić w dwóch zdaniach. Nagrodzimy najciekawszą odpowiedź.

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "5 urodziny Mrówki" Włocławek

Zakupy towarów przez klientów uprawniające do udziału w konkursie rozpoczynają się w dniu 10 kwietnia 2015 roku od godziny otwarcia marketu „Mrówka”, a kończą się w dniu 31 maja 2015 ro...

Inne

Zakończony

Konkurs "Porady odżywcze" Włocławek

Należy odpowiedzieć na pytanie: Co chciałbyś/chciałabyś zmienić w swoich nawykach żywieniowych i dlaczego byłoby to dla Ciebie korzystne?

Inne

Zakończony

Wygraj zaproszenie na film THE DUFF, Włocławek

Podaj tytuł swojej ulubionej komedii i w dwóch zdaniach przekonaj nas do jej obejrzenia.

Wejściówki