informator-stolicy

Kończy się dzisiaj

Warszawa: Wygraj książkę Wydawnictwa Zakamarki pt. "Maskarada"

Napisz w komentarzu, „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać książkę Wydawnictwa Zakamarki Lotty Olsson z ilustracjami Marii Nilsson Thore pt. Maskarada”.

Dla dzieciKsiążkowe

Do zakończenia 3 dni

Warszawa: Wygraj książkę Wydawnictwa Bernardinum pt. "Mundial 2018 przewodnik kibica"

Napisz w komentarzu, „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać książkę Wydawnictwa Bernardinum autorstwa Dariusza Rekosza pt. Mundial 2018 przewodnik kibica”.

Książkowe

Do zakończenia 6 dni

Warszawa: Wygraj książkę Wydawnictwa Wielka Litera pt. "Blask"

Napisz w komentarzu, „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać książkę Wydawnictwa Wielka Litera autorstwa Eustachego Rylskiego pt. Blask”!

Książkowe

Zakończony

Wyjątkowy Konkurs II

Aby wygrać należy: - Polubić nasz fanpage na facebooku - Zarejestrować się na naszym portalu informator-stolicy.pl i pod tym postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Jaką wymarzoną nie...

Inne

Zakończony

Konkurs "ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci" Warszawa

Aby wygrać podwójny bilet na ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci w multikinie URSYNÓW należy: - Polubić fanpage - Zarejestrować się na portalu i pod tym postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: ...

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "Teatralny" Warszawa

Aby wygrać podwójny bilet na spektakl Teatru Dramatycznego w Warszawie, we wtorek 24 Listopada na sztukę "Moja Pierwsza Śmierć w Wenecji" o godz 19:30 należy - Polubić nasz fanpage na facebook...

Wejściówki

Zakończony

Wyjątkowy Konkurs IV, Warszawa

Aby wygrać należy: - Polubić fanpage na facebooku: - Zarejestrować się na portalu informator-stolicy.pl i pod tym postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Czym jest Miłość?

Inne

Zakończony

Wygraj bilet na ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2015, Warszawa Ursynów

Aby wygrać, należy: - Polubić fanpage - Zarejestrować się na naszym portalu www.informator-stolicy.pl i pod tym postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Jaki dotychczasowy film 2015 Wy u...

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "SWINGING WITH SINATRA w Klubie Harenda" Warszawa|

Należy: - Polubić fanpage na facebooku - Zarejestrować się na portalu i pod tym postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać?

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "V Polish Businesswoman Congress" Warszawa

Aby wygrać podwójny bilet należy: - Polubić fanpage na facebooku. - Zarejestrować się na portalu i pod postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Czym powinna odznaczać się prawdziwa BU...

Wejściówki

Zakończony

Wygraj podwójną wejściówkę do Teatru Studio!

Aby wygrać, należy: - Polubić fanpage na Facebooku - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu napisać "studio".

Wejściówki

Zakończony

Wygraj bilety na koncert "Cały ten jazz LIVE Kuba Stankiewicz Trio" Warszawa

Aby wygrać bilet należy: - Polubić fanpage na Facebooku - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu (nie facebooku!) wpisać "jazz"

Wejściówki

Zakończony

Wygraj przewodnik historyczny po Bielanach

Aby wziąć udział w konkursie należy: - Polubić fanpage - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu napisać "przewodnik".

Książkowe

Zakończony

Wygraj książkę Hanny Olechowicz!

Hanna Olechowicz była jedną z najwybitniejszych polskich pedagogów, a zarazem twróczynią licznych książek dotyczących wychowania. Dla każdego młodego rodzica mamy dziś niespodziankę!

Książkowe

Zakończony

Wygraj bilety do Teatru Guliwer na spektakl "Czerwony kapturek"

Wystarczy polubić, udostepnic i skomentować aby mieć szansę na wygranie biletów

Wejściówki

Zakończony

Wygraj "Święte krowy na kółkach" Jacka Federowicza

Aby otrzymać książkę należy: - Polubić fanpage na Facebooku - Udostępnić post konkursowy na swoim facebooku - W komentarzu pod artykułem na naszym portalu umieścić tytuł filmu, w który...

Książkowe

Zakończony

Wygraj karnet na fitness! Warszawa

Aby wygrać karnet, należy: - Polubić fanpage - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu napisać "saturn"

Wejściówki

Zakończony

Wygraj poradnik "Alkoholik instrukcja obsługi"

Należy: - Polubić fanpage na Facebooku - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu wypisać dwa poradnikowe bestsellery wydawnictwa Druga Strona.

Książkowe

Zakończony

Wygraj przewodnik historyczny po Bielanach

Wygraj przewodnik po Bielanach

Książkowe

Zakończony

Wygraj książkę "Fafarułej, czyli pastylki z pomarańczy"

Aby wziąć udział w konkursie, należy: - Polubić fanpage na Facebooku - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu wpisać tytuł innej książki Jerzego Sosn...

Książkowe