Reklama na e-Konkursy.info

informator-stolicy

Kończy się dzisiaj

Warszawa: Wygraj książkę Wydawnictwa Bernardinum pt. "Polsko Ty Moja. Od Tatr wysokich do wydm Bałtyku"

Napisz w komentarzu, „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać książkę Wydawnictwa Bernardinum autorstwa Jana Gać pt. „Polsko Ty Moja. Od Tatr wysokich do wydm Bałtyku”!

Książkowe

Kończy się dzisiaj

Warszawa: Wygraj zaproszenie do kina Atlantic na dowolny seans!

Wygraj podwójne zaproszenie do kina Atlantic, na dowolny seans z bieżącego repertuaru, ważne do 30 listopada 2018 roku!

Wejściówki

Do zakończenia 3 dni

Warszawa: Wygraj książkę Wydawnictwa Zakamarki pt. "Wszystkie psy Eli"

Napisz w komentarzu, „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać książkę Wydawnictwa Zakamarki autorstwa oraz z ilustracjami Catariny Kruusval pt. Wszystkie psy Eli”.

Książkowe

Do zakończenia 3 dni

Warszawa: Wygraj voucher do Salonu Piękności Tatyana Brodzińska o wartości 200 zł!

Napisz w komentarzu, „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać voucher do Salonu Piękności Tatyana Brodzińska na strzyżenie męskie o wartości 200 zł”.

Inne

Do zakończenia 3 dni

Warszawa: Wygraj voucher do Salonu Piękności Tatyana Brodzińska o wartości 200 zł!

Napisz w komentarzu, „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać voucher do Salonu Piękności Tatyana Brodzińska na strzyżenie damskie o wartości 200 zł”

Pieniężne

Zakończony

Wyjątkowy Konkurs II

Aby wygrać należy: - Polubić nasz fanpage na facebooku - Zarejestrować się na naszym portalu informator-stolicy.pl i pod tym postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Jaką wymarzoną nie...

Inne

Zakończony

Konkurs "ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci" Warszawa

Aby wygrać podwójny bilet na ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci w multikinie URSYNÓW należy: - Polubić fanpage - Zarejestrować się na portalu i pod tym postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: ...

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "Teatralny" Warszawa

Aby wygrać podwójny bilet na spektakl Teatru Dramatycznego w Warszawie, we wtorek 24 Listopada na sztukę "Moja Pierwsza Śmierć w Wenecji" o godz 19:30 należy - Polubić nasz fanpage na facebook...

Wejściówki

Zakończony

Wyjątkowy Konkurs IV, Warszawa

Aby wygrać należy: - Polubić fanpage na facebooku: - Zarejestrować się na portalu informator-stolicy.pl i pod tym postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Czym jest Miłość?

Inne

Zakończony

Wygraj bilet na ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2015, Warszawa Ursynów

Aby wygrać, należy: - Polubić fanpage - Zarejestrować się na naszym portalu www.informator-stolicy.pl i pod tym postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Jaki dotychczasowy film 2015 Wy u...

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "SWINGING WITH SINATRA w Klubie Harenda" Warszawa|

Należy: - Polubić fanpage na facebooku - Zarejestrować się na portalu i pod tym postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać?

Wejściówki

Zakończony

Konkurs "V Polish Businesswoman Congress" Warszawa

Aby wygrać podwójny bilet należy: - Polubić fanpage na facebooku. - Zarejestrować się na portalu i pod postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: Czym powinna odznaczać się prawdziwa BU...

Wejściówki

Zakończony

Wygraj podwójną wejściówkę do Teatru Studio!

Aby wygrać, należy: - Polubić fanpage na Facebooku - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu napisać "studio".

Wejściówki

Zakończony

Wygraj bilety na koncert "Cały ten jazz LIVE Kuba Stankiewicz Trio" Warszawa

Aby wygrać bilet należy: - Polubić fanpage na Facebooku - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu (nie facebooku!) wpisać "jazz"

Wejściówki

Zakończony

Wygraj przewodnik historyczny po Bielanach

Aby wziąć udział w konkursie należy: - Polubić fanpage - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu napisać "przewodnik".

Książkowe

Zakończony

Wygraj książkę Hanny Olechowicz!

Hanna Olechowicz była jedną z najwybitniejszych polskich pedagogów, a zarazem twróczynią licznych książek dotyczących wychowania. Dla każdego młodego rodzica mamy dziś niespodziankę!

Książkowe

Zakończony

Wygraj bilety do Teatru Guliwer na spektakl "Czerwony kapturek"

Wystarczy polubić, udostepnic i skomentować aby mieć szansę na wygranie biletów

Wejściówki

Zakończony

Wygraj "Święte krowy na kółkach" Jacka Federowicza

Aby otrzymać książkę należy: - Polubić fanpage na Facebooku - Udostępnić post konkursowy na swoim facebooku - W komentarzu pod artykułem na naszym portalu umieścić tytuł filmu, w który...

Książkowe

Zakończony

Wygraj karnet na fitness! Warszawa

Aby wygrać karnet, należy: - Polubić fanpage - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu napisać "saturn"

Wejściówki

Zakończony

Wygraj poradnik "Alkoholik instrukcja obsługi"

Należy: - Polubić fanpage na Facebooku - Udostępnić post konkursowy - W komentarzu pod artykułem, na naszym portalu wypisać dwa poradnikowe bestsellery wydawnictwa Druga Strona.

Książkowe