Intermarche

Kończy się dzisiaj

Konkurs "Trzymaj Tyskie w mistrzowskiej promocji" Intermarche, 18+

[ol][li]Kup 2x 4-pack Tyskie Gronie i zachowaj paragon.[/li][li]Dokończ zdanie: [b][i]Podczas turnieju piłki nożnej w 2018 kibicować będę…[/i][/b][/li][/ol]

Odzież, ObuwieInne

Kończy się jutro

Konkurs "Wszystkie kolory piękna z BIC" Intermarche

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest dokonanie zakupu dowolnej 3- lub 4-ostrzowej maszynki do golenia BIC w Intermarche i odpowiedź na pytanie [b][i]Co dodaje kolorów Twojemu życiu?[/i][/b...

Inne

Do zakończenia 6 dni

Konkurs "Wygrywaj z mistrzowskimi produktami" Intermarche

Który z produktów poniższych marek jest Twoim mistrzem?

Pieniężne

Start za 1 dni

Konkurs "Słodki smak lata" Intermarche

Kup produkty marek: Familijne, Goplana, Jutrzenka lub Solidarność za 10 zł i dokończ: Wymarzone wakacje to Familijne i...

PieniężneInneWycieczki

Do zakończenia 16 dni

Loteria "Kibicuj z Pringles" Intermarche

Aby wziąć udział w loterii należy zakupić w Intermarche minimum 1 opakowanie chipsów marki Pringles 165 g i zgłosić się do loterii poprzez wysłanie wiadomości SMS pod numer 70908, według w...

InneElektronikaRTV/AGD

Do zakończenia 20 dni

Konkurs "Wygraj rodzinny weekend w stylu Iniemamocnnych" Tesco, Carrefour, Intermarche, Polomarket

Kup zgrzewkę wody Żywiec Zdrój 0,33 l lub 0,5 l Iniemamocni 2 i zachowaj paragon. Odpowiedz na pytanie: Dlaczego Wasza rodzina jest podobna do Iniemamocnych?

Wejściówki

Brak daty

Szczotka do butów gratis przy zakupie produktów Kiwi za min.15pln

Kup dowolne produkty KIWI w Intermarche za 15pln i odbierz szczotkę do butów GRATIS! (do odbioru w POK - ilość gratisów jest ograniczona - informacja z gazetki: strona 13)

Inne

Zakończony

Konkurs "Piękna skóra z Lirene" Intermarche

Konkurs dla osób, które kupią produkt Lirene w Intermarche i wyślą SMS z jak najlepszą, twórczą odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jaki jest Twój przepis na piękną skórę z Lirene?.

RTV/AGD

Zakończony

Konkurs "WOSEBA - Świąteczny aromat kusi prezentami." Intermarche

Kup dowolne marki kawy Wosbea w Intermarche za minimum 10 zł, zgłoś się do loterii wysyłając wiadomość SMS lub poprzez stronę loteriawoseba.pl

Inne

Zakończony

Konkurs Colgate, Palmolive, Ajax w Intermarche

Kup dowolny produkt marki Colgate, Palmolive lub Ajax Wyślij SMS pod nr 71700 o treści COLGATE, wpisz numer paragonu, a następnie opisz Twój pomysł na ZIMOWE SZALEŃSTWO (max. 160 znaków)

KosmetykiInneWycieczki

Zakończony

Błyszczące nagrody - Intermarche

Kup w Intermarche 2 dowolne produkty objęte promocją i odpowiedz na pytanie "UŁÓŻ RECEPTĘ NA CZYSTY DOM"

WycieczkiElektronika

Zakończony

Kolorowa kolekcja łyżeczek Gerber

Kup 4 słoiczki Gerber 130 g i/lub 125 g i odbierz łyżeczkę Gerber GRATIS. Zbierz zestaw 4 łyżeczek i podaruj dziecku kolorową radość!

Inne

Zakończony

Konkurs "Wedel. To lubię"

Kup dowolne produkty marki E.Wedel za minimum 15 zł brutto. Wyślij SMS pod numer 7055* z dokończonym zdaniem: "lubie wedel bo..."

PieniężneInneRTV/AGD

Zakończony

"WOSEBA - Loteria Wielkanocna" Intermarche

Aby wziąć udział w konkursie należy: - dokonać zakupu promocyjnego w okresie trwania sprzedaży promocyjnej w dowolnym sklepie, - dokonać płatności za dokonany zakup promocyjny, - koniecz...

PieniężneInne

Zakończony

Promocja wielkanocna Milka, Intermarche

Kup w Intermarche co najmniej jeden z produktów promocyjnych Milka lub Jacobs o wartości nie mniejszej niż 20,00 (dwadzieścia) złotych i odbierz czekoladę Milka Bubbly 250g.

Inne

Zakończony

Odkryj nowy smak kanap ki i wygrywaj smakowite nagrody w Intermarche

Kup dowolny ser pleśniowy Hochland Brie lub Camembert w sklepach Intermarche, opisz jak nazwałbyś kanapkę z nowym serem Hochland i wygraj atrakcyjne nagrody!

Pieniężne

Zakończony

Konkurs "Magnesię piję codziennie"

Kup w sklepach Intermarche jednorazowo 6 wód Magnesia i dokończ hasło: "Magnesię piję codziennie, ponieważ...", aby wygrać tablet Samsung GalaxyTab 3!

Elektronika

Zakończony

Konkurs "Skóra promienieje na wiosnę!"

Kup dowolny produkt Lirene w sklepach Intermarche i dokończ zdanie: "Lirene. Uśmiecham się, ponieważ...", aby wygrać atrakcyjne nagrody!

KosmetykiRTV/AGD

Zakończony

Konkurs "Wypraw grilla z Kamisem"

Kup w sklepach Intermarché dowolne produkty KAMIS o łącznej wartości minimum 10 zł brutto, zachowaj dowód zakupu i odbierz miskę do grillowej sałatki GRATIS!

Inne

Zakończony

Wykonaj kartkę z wymarzonych wakacji

Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik powinien: - dokonać zakupu produktu na licencji Disneya, Marvela lub Star Wars, znajdującego się w ofercie handlowej Sklepów w okresie trwania Konkursu, ...

InneElektronika