Reklama na e-Konkursy.info

szumiś

Zakończony

Szumisiowy konkurs od Elfi

1. Polub fanpage i fanpage Szumisie 2. Udostępnij ten post 3. Napisz co takiego wyjątkowego robią Szumisie

Dla dzieci

Zakończony

Wygraj Szumisia - szumiącego misia

1. Polub stronę sponsora na Facebook'u, 2. Wypełnij zgłoszenie podając swój adres e-mail. Uwaga: sprawdź swoją skrzynkę e-mail po zakończeniu konkursu - masz 5 dni na odpowiedź na nasze ...

Dla dzieciInneGadżety

Zakończony

Wygraj Szumiącego Ptaszka od Whisbear

Wystarczy polubić Whisbear Szumiący Miś oraz Littlehooligansblog Udostępnić grafikę konkursową a pod postem zaprosić do zabawy 3 znajomych.

Dla dzieci

Zakończony

Konkurs "Przy czym najbardziej lubisz zasypiać?"

Polub stronę organizatora na Facebooku, w komentarzu pod grafiką konkursową odpowiedz na pytanie: Przy czym najbardziej lubisz zasypiać?

Dla dzieci

Zakończony

Wygraj Whisbear

1. Polub Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca, Whisbear Szumiący Miś & Moncziczi na Facebook. 2. Napisz w komentarzu "Jak uspokajasz swojego Malucha?" (maksymalnie dwa zdania)

Dla dzieci

Zakończony

Wygraj Szumisia!

Napisz kołysankę dla dziecka ze słowem Szumiś lub miś. (Max 3 zwrotki plus refren). Udostępnij publicznie plakat konkursowy i zaproś znajomych pod plakatem konkursowym na facebooku.

Dla dzieciInne

Zakończony

Konkurs "Ciążowe momenty"

Aby wziąć udział w konkursie „Ciążowe Momenty” wybierz i wydrukuj jedną z kart, która odzwierciedla etap ciąży, na którym się właśnie znajdujesz. Zrób sobie zdjęcie z wydrukowaną ...

Dla dzieci

Zakończony

Wygraj Szumisia lub pościel dla dziecka

1. Odpowiedz na pytanie: Który nr nagrody wybierasz? 2. Wpisz wiek dziecka dla którego grasz (obowiązkowo). Mile widziane zaproszenie 3 znajomych oraz publiczne udostępnienie plakatu.

Dla dzieci

Zakończony

Konkurs z Electrolux

Wystarczy tylko w komentarzu pod postem opisać lub pokazać na zdjęciu jak lubi spać Wasz Maluszek - w wózeczku, bujaczku, z kocykiem, kucykiem czy misiem, z pieluszką na głowie czy głową w po...

Dla dzieci

Zakończony

Wygraj Szumiącego Baranka Ewan

Odpowiedz na pytanie konkursowe ([b]Która z funkcji, cech bądź charakterystyk Szumiącego Baranka Ewan najbardziej Ci się podoba i dlaczego?[/b]) Po wysłaniu swojej odpowiedzi otrzymasz indywid...

Dla dzieci

Zakończony

Konkurs "Które dźwięki budzą nasze dzieci"

Napisz, jaki dźwięk budzi Twojego malucha i spróbuj opisać w kilku zdaniach jak na niego reaguje.

Dla dzieci

Zakończony

Konkurs "Zgarnij Szumisia i pieluszki Pampers!"

Napisz jak zapewniasz swojemu dziecku komfort w czasie snu i wygraj uroczego Szumisia oraz zapas pieluszek Pampers Premium Care na cały miesiąc!

Dla dzieciInne