Reklama na e-Konkursy.info

tawernaskipperow

Zakończony

Konkurs "JachtFilm 2014"

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 7 lutego 2014 roku na adres info@tawernaskipperow.pl przesłać odpowiedź na pytanie, który film z tegorocznego przeglądu JachtFilm najbardziej chciałby...

Książkowe

Zakończony

Konkurs "Depth Hunter: Wielki błękit" do godz. 10:00

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 19 lutego 2014 roku (do godz. 10) polubić profil wydawnictwa Techland na Facebooku (https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo) i przesłać na adres i...

Gry

Zakończony

Wygraj bilety na Shanties 2014

Aby wziąć udział w konkursie, należy do środy, 19 lutego 2014 roku (do godz. 9) przesłać na adres info@tawernaskipperow.pl odpowiedź na pytanie: jaka jest Twoja ulubiona szanta i dlaczego?

Wejściówki

Zakończony

Konkurs Piraci Północy

Zgadnij jakie miejsce przedstawia zdjęcie na stronie.

Książkowe

Zakończony

Konkurs "Jakie to miejsce?"

Żeby wziąć udział w konkursie, należy na adres info@tawernaskipperow.pl przesłać odpowiedź na pytanie, jakie miejsce przedstawia zdjęcie.

PłytyKsiążkowe

Zakończony

Konkurs "Jakie to miejsce? odc. 20"

Żeby wziąć udział w konkursie, należy na adres info@tawernaskipperow.pl przesłać odpowiedź na pytanie, jaki akwen przedstawia zdjęcie.

Gry

Zakończony

Konkurs "Jakie to miejsce? odc. 21"

Żeby wziąć udział w konkursie, należy na adres info@tawernaskipperow.pl przesłać odpowiedź na pytanie, jakie miejsce (marinę lub miejscowość) przedstawia zdjęcie.

Książkowe

Zakończony

Konkurs "Jakie to miejsce?" 26 edycja

Aby wziąć udział w konkursie należy na adres info@tawernaskipperow.pl przesłać odpowiedź na pytanie, jakie miasto przedstawia zdjęcie.

Książkowe

Zakończony

Konkurs "...a właśnie, że będę żeglarzem"

Zapraszamy do udziału w konkursie. Rozwiąż prawidłowo żeglarski test i zdobądź specjalne wydanie książki "...a właśnie, że będę żeglarzem!" z indywidualną dedykacją wydrukowaną w śr...

Książkowe

Zakończony

Wygraj książkę "Silver. Powrót na Wyspę Skarbów"

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy wysłać książkę "Silver. Powrót na Wyspę Skarbów"?

Książkowe

Zakończony

Konkurs "Relacja z rejsu 2015"

Żeby wziąć udział w konkursie należy przesłać relację (tekst, zdjęcia i/lub wideo) z rejsu, który rozpoczął się w 2015 roku, na adres info@tawernaskipperow.pl.

Odzież, ObuwieGadżetyKsiążkowe