Reklama na e-Konkursy.info

Ambasadorinnowacji - Philips

|< << < 133 134 135 136 137 138139 140 141 142 143 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#6132246 wtorek, 15 grudzień 2015, 15:41:39
dotti25 napisał(a):

są jeszcze dwa odkurzacze więc, jeśli ktoś ma prawie 5000, to zawsze może odkurzacz sobie wziąć. Lepszy rydz, niż...

ja tam bym chciała tego rydza bardziej nawet niż VisaPure  emotka  Ale jak ktoś woli zlikwidować konto i tak jakby wyrzucić pieniądze niż wziąć rydza jego sprawa emotka  
0 0

constanza

Cytuj wiadomość#6132250 wtorek, 15 grudzień 2015, 15:50:38
tusienka napisał(a):

dotti25 napisał(a):

są jeszcze dwa odkurzacze więc, jeśli ktoś ma prawie 5000, to zawsze może odkurzacz sobie wziąć. Lepszy rydz, niż...

ja tam bym chciała tego rydza bardziej nawet niż VisaPure  emotka  Ale jak ktoś woli zlikwidować konto i tak jakby wyrzucić pieniądze niż wziąć rydza jego sprawa emotka  

Oj tam..odkurzać mozna jakimkolwiek odkurzaczem byle wciągał kurz emotka  a szczotka VisaPure jest swietna. Mam od niedawna i nie wiem jak moglam wczesniej chodzic z "brudna" twarza emotka  i chyba dziala rzeczywiscie bo jak tylko ja odstawiam na polke na jakis czas to zaraz sie niespodzianki na twarzy pojawiaja i skora w pięciu barwach. 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6132254 wtorek, 15 grudzień 2015, 15:55:55
constanza napisał(a):

tusienka napisał(a):

dotti25 napisał(a):

Oj tam..odkurzać mozna jakimkolwiek odkurzaczem byle wciągał kurz emotka  a szczotka VisaPure jest swietna. Mam od niedawna i nie wiem jak moglam wczesniej chodzic z "brudna" twarza emotka  i chyba dziala rzeczywiscie bo jak tylko ja odstawiam na polke na jakis czas to zaraz sie niespodzianki na twarzy pojawiaja i skora w pięciu barwach. 

Wiadomo emotka Ja na szczęście nie mam problemów a taki tygrys mi by się przydał emotka Mam byle co i sprzątanie to masakra emotka  
0 0

brylka

Cytuj wiadomość#6132257 wtorek, 15 grudzień 2015, 15:58:40
A ja jestem taaka cenzura że zapomniałam o licytacji emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6132262 wtorek, 15 grudzień 2015, 16:04:50
tusienka napisał(a):

constanza napisał(a):

tusienka napisał(a):

dotti25 napisał(a):

Wiadomo emotka Ja na szczęście nie mam problemów a taki tygrys mi by się przydał emotka Mam byle co i sprzątanie to masakra emotka  

a moim zdaniem ta osoba sciemnia bo skoro ma powyzej 5000 filipsów to by się tutaj nie piekliłą tylko brała o 13.45
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6132268 wtorek, 15 grudzień 2015, 16:14:46
wszystko przez to, ze nie było tym razem taśm led emotka
0 0

erychta00

Cytuj wiadomość#6132269 wtorek, 15 grudzień 2015, 16:15:49
A ja mam pytanie. Co oznacza zapis "(po odesłaniu wcześniej poprawnie wypełnionego protokołu przekazania nagrody)"? 
0 0

budryska

Cytuj wiadomość#6132270 wtorek, 15 grudzień 2015, 16:16:39
A ja się przekonałam, że to nie kwestia szybkiego internetu, tylko szczęścia. Udało mi się wylicytować czajnik, chociaż miałam dostęp tylko do bardzo wolnej sieci. Muliło i co chwila pokazywał się błąd, nawet strona wyświetlała się w wersji uproszczonej - czyli z ograniczoną grafiką i "spisem" w słupku. Ale jakimś cudem czajnik jest.
Co śmieszne - zorientowałam się, że wylicytowałam, bo jak już w końcu zaczęło mi dobrze działać, to obok produktów pojawiła sie informacja "już licytowałeś"  emotka
0 0

erychta00

Cytuj wiadomość#6132274 wtorek, 15 grudzień 2015, 16:19:01
aniabania napisał(a):

A ja się przekonałam, że to nie kwestia szybkiego internetu, tylko szczęścia. Udało mi się wylicytować czajnik, chociaż miałam dostęp tylko do bardzo wolnej sieci. Muliło i co chwila pokazywał się błąd, nawet strona wyświetlała się w wersji uproszczonej - czyli z ograniczoną grafiką i "spisem" w słupku. Ale jakimś cudem czajnik jest.
Co śmieszne - zorientowałam się, że wylicytowałam, bo jak już w końcu zaczęło mi dobrze działać, to obok produktów pojawiła sie informacja "już licytowałeś"  emotka

Miałam dokładnie taką samą sytuację! Nie wiedziałam czy podpis "odbierz produkt" jest napewno do prostownicy, czy też może do golarki! Ryzyko się opłaciło ! emotka  
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6132299 wtorek, 15 grudzień 2015, 17:02:52
A ja dalej nie mam szczoteczki, bo strona mi zamuliła i jak odmuliła to już były pojedyncze rzeczy, deska do prasowania, VisaPure i karty Empik. Trudno, nie będę brała "byle czego" skoro tyle czasu na tę szczoteczkę zbierałam... emotka Może na następnej aukcji...
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#6132338 wtorek, 15 grudzień 2015, 17:54:27
erychta00 napisał(a):

A ja mam pytanie. Co oznacza zapis "(po odesłaniu wcześniej poprawnie wypełnionego protokołu przekazania nagrody)"? 

na @ dostaniesz protokoly , ktore po wypelnieniu trzeba im na @ odeslac
0 0

hogata1179

Cytuj wiadomość#6132348 wtorek, 15 grudzień 2015, 18:14:46
A mój mąż od przeszło pól roku był w pierwszej 20-ce i nic nie mógł wygrać emotka  a dzisiaj  licytował dla niego kolega z szybszym internetem i udało się frytkownica  AirFryer jest nasza , ale kolega mówił ,że i tak internet mu się "zbiesił " i wywaliło go całkiem ze strony ale po 5 min okazało się ,że jeszcze trafił emotka    emotka

za to ja jak mi się też" odwiesił błąd strony 303 " po dobrych kilku minutach trwających wieczność wzięłam co jeszcze było... bo nie wiadomo co będzie po Nowym Roku...  czyli trafiłam trymer  do brody a tak bardzo chciałam żelazko emotka ...ale tak jak piszecie lepszy rydz niż nic  a działam  w ambasadorze  już od samego początku i punktów też mam sporo  ... i też nic nigdy nic nie mogłam wylicytować  emotka  tak że tym razem szok ,że nam się udało  emotka
0 0

erychta00

Cytuj wiadomość#6132415 wtorek, 15 grudzień 2015, 19:19:05
ksantypa napisał(a):

erychta00 napisał(a):

na @ dostaniesz protokoly , ktore po wypelnieniu trzeba im na @ odeslac

Dziękuję emotka  :) 
0 0

blackana

Cytuj wiadomość#6132420 wtorek, 15 grudzień 2015, 19:29:51
brylka napisał(a):

A ja jestem taaka cenzura że zapomniałam o licytacji emotka

To witaj w klubie! A wczoraj jeszcze pamiętałam...
0 0

klaudia011

Cytuj wiadomość#6132452 wtorek, 15 grudzień 2015, 20:12:32
kaskaderka1 napisał(a):

Powinni zrobić porządek ze stroną.
Ja mam bardzo szybki internet ,a zostałam w tyle z powodu braku możliwości logowania .

Na FB mi tak odpisali
" Klaudio bardzo przepraszamy za utrudnienia, ale spowolnione funkcjonowanie strony było spowodowane przez użytkowników, którzy
poprzez automatyczne odświeżanie wpłynęli na obciążenie serwera. Z
naszej strony wszystko działało prawidłowo i staramy się jak najszybciej
wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy!"

i jeszcze jeden cytat
" Marzeno, Anno, tak jak już wspomnieliśmy, strona była przeciążona, ze względu na
nieuczciwe praktyki niektórych użytkowników platformy. Już zajmujemy
się wyjaśnianiem sprawy. Pozdrawiamy!"
0 0

lilithbb

Cytuj wiadomość#6132638 środa, 16 grudzień 2015, 09:01:49
Mnie tak samo wywaliło, nie mogłam się zalogować - a jednak mam frytownicę aż nie mogę uwierzyć że sie udało emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6132650 środa, 16 grudzień 2015, 09:20:34
A ja głupia nawet nie wiedziałam, że automatyczne odświeżanie jest możliwe i stukałam w klawisz jak dzięcioł
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#6132659 środa, 16 grudzień 2015, 09:43:51
dotti25 napisał(a):

A ja głupia nawet nie wiedziałam, że automatyczne odświeżanie jest możliwe i stukałam w klawisz jak dzięcioł

ale co da automatycznie odświeżanie skoro trzeba kliknąć w to co chce sie wylicytować ja wczoraj tez już sobie miałam dać spokój bo strona tak mulula a nawet wywalala i pewnie dzieki temu sie udali bo większość pewnie tez nie wierzyla ze sie da wylicytować i sobie odpuściło
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6132688 środa, 16 grudzień 2015, 10:24:11
masz rację. Gdyby nie to, że kliknęłam w odbierz na tej w połowie załadowanej stronie, to bym nic nie wylicytowała
0 0

klaudia011

Cytuj wiadomość#6132846 środa, 16 grudzień 2015, 12:51:57
Znowu odpisali mi na FB
cytuję
" Niestety, przebieg wczorajszej aukcji został zakłócony przez nieuczciwe działania
niektórych uczestników. Obecnie badamy sprawę i wyciągniemy w stosunku
do tych osób konsekwencje. W związku z zaistniałą sytuacją zorganizujemy
dodatkową aukcję w najbliższym terminie - w styczniu 2016. O
szczegółach będziemy informować mailem."
0 0
|< << < 133 134 135 136 137 138139 140 141 142 143 > >> >|